Poszukujesz inwestycji?
Dołącz do Finansowego SPA

Zyski z inwestycji – spełniają marzenia (krótka relacja)

Już po wyjątkowym urlopie (o którym pisałem tutaj). Gdybym miał określić wyjazd w skali od 1-10 to … byłoby to 11. Po prostu brakuje skali. To były przeżycia nie do opisania. Wyjazd sfinansowały odsetki z inwestycji.

Większa relacja pojawi się na innym z moich portali. Tu kilka wybranych wspomnień z wyjazdu.


W ramach aklimatyzacji – tydzień na Turks & Caicos

Trochę rowerem (czasem w deszczu), trochę pod wodą:


A później Smooth Jazz Cruise

Głównie koncerty. Koncerty i koncerty. Ale też spotkania z muzykami (czasem sportowe np. turniej tenisa stołowego z Brianem Culbertsonem).

Na scenie szaleją Euge Groove, Rick Braun i Peter White. A po prawej Brian Simpson.

Przed i po koncertowe rozmowy z Keiko Matsui, Peterem White i leisure z Candy Dulfer w Meksyku.

Marcus Anderson i Boney James.

Brian Culbertson i Candy Dulfer.

Keiko Matsui i Vincent Ingala.

Euge Groove i Rick Braun, Eric Marienthal z Brian Culbertson i Marcus Anderson

Candy Dulfer i Keiko Matsui

Galeria autografów

Pomagam indywidualnym inwestorom i ich rodzinom budować zamożność poprzez świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne i zarządzanie majątkiem.
Jeżeli Twoje cele finansowe to coś więcej niż tylko poduszka bezpieczeństwa i spłata kredytu na mieszkanie to zapraszam do współpracy,
Remigiusz Stanisławek
Certyfikowany Doradca Finansowy
EAFP, FECIF, MDRT ToT

Potrzebujesz informacji?

Zostaw adres e-mail aby otrzymać dodatkowe materiały informacyjne i przypomnienie o najbliższym webinarze na temat mojej działalności.

     

    Polityka Prywatności, RODO, Podstawy prawne działalności, Wpis do rejestru KNF , Ryzyka, Rezygnacja
    © 2007 - :: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse.


    Portal prowadzą wspólnie: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse z siedzibą w Poznaniu, os. St. Batorego 59A/1 NIP: 618-164-12-13. Działalność firmy Rodzinne Finanse nie jest związana z formami inwestowania o których mówi "Ustawa o obrocie instrumentami finansowymi" i nie jest nadzorowana przez KNF. Natomiast Remigiusz Stanisławek jako osoba fizyczna jest umocowanym współpracownikiem Domu Maklerskiego i ma uprawnienia do udzielania inwestorom informacji na temat instrumentów finansowych w formie m.in. akcji, obligacji korporacyjnych, funduszy zamkniętych z oferty Domu Maklerskiego które to inwestycje objęte są nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Więcej informacji na temat formalno-prawnej różnicy między działalnością firmy Rodzinne Finanse a moją osobistą działalnością jako osoba fizyczna w tematach inwestycyjnych znajdziesz na tej stronie.


    Informacje podane w portalu zawierają wyłącznie opisy, obliczenia, analizy i przykłady o charakterze informacyjnym. Opisywane inwestycje nie są lokatą bankową, z inwestowaniem wiąże się ryzyko, a podane stopy zwrotu z inwestycji są wartościami historycznymi lub oczekiwanymi i nie stanowią gwarancji uzyskania podobnych wyników w przyszłości ani tym bardziej gwarancji ochrony kapitału. Materiał na stronach moich portali nie może być traktowany jako rekomendacja do zawierania jakichkolwiek transakcji na rynku kapitałowym. Każda inwestycja wymaga indywidualnej oceny ryzyka przez inwestora. Informacje nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art. 69, par. 2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005 r. Mają charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb inwestora.