Poszukujesz inwestycji?
Dołącz do Finansowego SPA

Moje członkostwo w MDRT – Million Dollar Round Table

Top 70.000 pośredników ubezpieczeniowych z 70 krajów

Ponad 10 lat w organizacji MDRT
:: Million Dollar Round Table


To największa i najstarsza na świecie (początki to rok 1927) organizacja zrzeszająca doradców finansowo ubezpieczeniowych. Są tutaj różne poziomy członkostwa (Member, Court of The Table i najbardziej prestiżowy Top of The Table), wynikając, wynikające ze skali prowadzonego biznesu finansowo-ubezpieczeniowego i rzetelności wykonywania zawodu doradcy.

Członkiem organizacji jestem systematycznie od 2013, z blisko dziesięcioma tytułami Top Of The Table (najwyższy status członkostwa w organizacji). Więcej informacji na stronach organizacji: www.mdrt.org


Moja współpraca z MDRT

Ponad 10 lat w organizacji

Członkiem MDRT jestem od 2013 roku.

Wsparcie jako PGA

Udzielałem się społecznie w organizacji kongresów MDRT

9 tytułów Top of The Table

Jestem jedynym pośrednikiem ubezpieczeniowym w Polsce z taką liczbą Top of The Table

Jedyny Polak na scenach MDRT

Występowałem kilka razy na kongresach MDRT prowadząc wykłady, warsztaty oraz krótkie wystąpienia. Los Angeles, Miami, Vancouver, Hawaje...

img_658153c87bbab

Co daje dostęp do MDRT?

Jeżeli miałbym wymienić cztery elementy to będą to:

 • dostęp do bardzo wartościowej wiedzy – w formie wykładów na konferencjach, książek, publikacji oraz dostępu do internetowej bazy wiedzy. Zarówno ubezpieczeniowej, inwestycyjnej jak i biznesowej
 • dziesiątki bardzo wartościowych znajomości z osobami z branży z całego świata – wymiana doświadczeń
 • możliwość zobaczenia na żywo wyjątkowych mówców – szczególnie na dodatkowych kongresach Top Of The Table
 • … kongresy MDRT to także okazja do podróży

Kongresy MDRT

Raz w roku organizowane jest wielkie wydarzenie (Annual Meeting) – doroczne spotkanie MDRT. Kilka dni wypełnionych wystąpieniami, warsztatami, z reguły ponad 10.000 uczestników z kilkudziesięciu krajów plus dodatkowe bankiety i wydarzenia specjalne. Miejsca – to największe centra kongresowe w USA (rzadziej w Kanadzie).

Dodatkowo raz w roku jest kameralne, na 200-300 osób wydarzenie ToT )Top of The Table Meeting – to kameralne spotkanie zarezerwowane dla członków MDRT z tytułem Top Of The Table. Te kongresy mają nieco inny charakter, a niewielka liczba uczestników pozwala na zawarcie wielu nowych znajomości.


Wystąpienia na MDRT

Realizując pasję do przekazywania wiedzy – kilkukrotnie miałem możliwość przemawiania na światowych kongresach MDRT.


MDRT Vancouver 2016

W czerwcu 2016 jako pierwszy Polak miałem swoje wystąpienie w trakcie kongresu (w ramach ConnexionZone).


MDRT – Los Angeles 2018

Największa publiczność przed jakąkolwiek występowałem. Tym razem na dużej scenie (Main Stage) miałem swoje krótkie przemówienie. Prawie 15.000 osób na sali… Więcej zdjęć z tego wydarzenia tutaj.


MDRT – Miami 2019

W tym roku do planu konferencji zakwalifikowały się moje dwa wystąpienia.

Jedno z nich to ponad godzinny wykład w ramach programu edukacyjnego konferencji. To jedno z większych wyróżnień dla mnie jako mówcy – móc poprowadzić taką prezentację. Tym bardziej że wykład prowadziłem w kultowym teatrze „The Fillmore Miami”.


MDRT Top Of The Table – Santa Barbara, USA 2022

Kolejne wystąpienie – tym razem w roli prowadzącego Open Session na najbardziej prestiżowym wydarzeniu MRDT (Top Of The Table) – w którym ma prawo uczestniczyć kilka procent członków MDRT. Tak to wyglądało w tym roku.


Informacja o uzyskaniu statusu ToT (2014)

Pomagam indywidualnym inwestorom i ich rodzinom budować zamożność poprzez świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne i zarządzanie majątkiem.
Jeżeli Twoje cele finansowe to coś więcej niż tylko poduszka bezpieczeństwa i spłata kredytu na mieszkanie to zapraszam do współpracy,
Remigiusz Stanisławek
Certyfikowany Doradca Finansowy
EAFP, FECIF, MDRT ToT

Potrzebujesz informacji?

Zostaw adres e-mail aby otrzymać dodatkowe materiały informacyjne i przypomnienie o najbliższym webinarze na temat mojej działalności.

   

  Polityka Prywatności, RODO, Podstawy prawne działalności, Wpis do rejestru KNF , Ryzyka, Rezygnacja
  © 2007 - :: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse.


  Portal prowadzą wspólnie: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse z siedzibą w Poznaniu, os. St. Batorego 59A/1 NIP: 618-164-12-13. Działalność firmy Rodzinne Finanse nie jest związana z formami inwestowania o których mówi "Ustawa o obrocie instrumentami finansowymi" i nie jest nadzorowana przez KNF. Natomiast Remigiusz Stanisławek jako osoba fizyczna jest umocowanym współpracownikiem Domu Maklerskiego i ma uprawnienia do udzielania inwestorom informacji na temat instrumentów finansowych w formie m.in. akcji, obligacji korporacyjnych, funduszy zamkniętych z oferty Domu Maklerskiego które to inwestycje objęte są nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Więcej informacji na temat formalno-prawnej różnicy między działalnością firmy Rodzinne Finanse a moją osobistą działalnością jako osoba fizyczna w tematach inwestycyjnych znajdziesz na tej stronie.


  Informacje podane w portalu zawierają wyłącznie opisy, obliczenia, analizy i przykłady o charakterze informacyjnym. Opisywane inwestycje nie są lokatą bankową, z inwestowaniem wiąże się ryzyko, a podane stopy zwrotu z inwestycji są wartościami historycznymi lub oczekiwanymi i nie stanowią gwarancji uzyskania podobnych wyników w przyszłości ani tym bardziej gwarancji ochrony kapitału. Materiał na stronach moich portali nie może być traktowany jako rekomendacja do zawierania jakichkolwiek transakcji na rynku kapitałowym. Każda inwestycja wymaga indywidualnej oceny ryzyka przez inwestora. Informacje nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art. 69, par. 2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005 r. Mają charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb inwestora.