MDRT – Million Dollar Round Table

To największa i prawdopodobnie najstarsza na świecie (początki to rok 1927) organizacja zrzeszająca doradców finansowo ubezpieczeniowych. Nie ma tutaj certyfikacji – jedynie różne poziomy członkostwa, wynikające ze skali prowadzonego biznesu finansowo-ubezpieczeniowego i rzetelności wykonywania zawodu doradcy.

Członkiem organizacji jestem systematycznie od 2013, z blisko dziesięcioma tytułami Top Of The Table (najwyższy status członkostwa w organizacji). Więcej informacji na stronach organizacji: www.mdrt.org


Co daje dostęp do MDRT?

Jeżeli miałbym wymienić cztery elementy to będą to:

  • dostęp do bardzo wartościowej wiedzy – w formie wykładów na konferencjach, książek, publikacji oraz dostępu do internetowej bazy wiedzy. Zarówno ubezpieczeniowej, inwestycyjnej jak i biznesowej
  • dziesiątki bardzo wartościowych znajomości z osobami z branży z całego świata – wymiana doświadczeń
  • możliwość zobaczenia na żywo wyjątkowych mówców – szczególnie na dodatkowych kongresach Top Of The Table
  • … kongresy MDRT to także okazja do podróży

Kongresy MDRT

Raz w roku organizowane jest wielkie wydarzenie (Annual Meeting) – doroczne spotkanie MDRT. Kilka dni wypełnionych wystąpieniami, warsztatami, z reguły ponad 10.000 uczestników z kilkudziesięciu krajów plus dodatkowe bankiety i wydarzenia specjalne. Miejsca – to największe centra kongresowe w USA (rzadziej w Kanadzie).

Dodatkowo raz w roku jest kameralne, na 200-300 osób wydarzenie ToT Meeting – to kameralne spotkanie zarezerwowane dla członków MDRT z tytułem Top Of The Table. Te kongresy mają nieco inny charakter, a niewielka liczba uczestników pozwala na zawarcie wielu nowych znajomości.


Wystąpienia na MDRT

Realizując pasję do przekazywania wiedzy – kilkukrotnie miałem możliwość przemawiania na światowych kongresach MDRT.

W czerwcu 2016 (Vancouver) jako pierwszy Polak miałem swoje wystąpienie w trakcie kongresu (w ramach ConnexionZone). To była niewielka prezentacja w postaci równoległych sesji.

MDRT – Los Angeles 2018

Największa publiczność przed jakąkolwiek występowałem. Tym razem na dużej scenie (Main Stage) miałem swoje krótkie przemówienie. Prawie 15.000 osób na sali… Więcej zdjęć z tego wydarzenia tutaj.

MDRT – Miami 2019

W tym roku do planu konferencji zakwalifikowały się moje dwa wystąpienia.

Jedno z nich to ponad godzinny wykład w ramach programu edukacyjnego konferencji. To jedno z większych wyróżnień dla mnie jako mówcy – móc poprowadzić taką prezentację. Tym bardziej że wykład prowadziłem w kultowym teatrze „The Fillmore Miami”.

Informacja o uzyskaniu statusu ToT (2014)