W co inwestujemy w Finansowym SPA?

Przede wszystkim w inwestycje biznesowe – 2/3 letnie najczęściej z kwartalną wypłatą zysków.

WBModel: wspólnik w biznesie. Forma inwestycji to udziały w spółkach. Minimalna kwota inwestycji zazwyczaj to 50.000 zł. Czasem z zapisaną opcją wyjścia z zapisanym w umowie zyskiem. Więcej informacji na tej stronie.

PSModel: inwestycja w biznesy (różne branże, głównie deweloperskie). Forma inwestycji to najczęściej pożyczki do spółek / biznesów. Minimalna kwota inwestycji zazwyczaj to zazwyczaj 20.000 zł. Więcej informacji na tej stronie.

NRModel: nieruchomości. Forma inwestycji: różne formy. Projekty deweloperskie / zbiorowe inwestowanie w pakiet mieszkań na wynajem. Minimalna kwota inwestycji zazwyczaj to zazwyczaj 20.000 zł. Więcej informacji na tej stronie.


Pośredniczę też w wybranych inwestycjach alternatywnych – przykłady poniżej.

GDModel: złoto (inwestycje alternatywne). Forma inwestycji to fizyczne złoto (certyfikowane sztabki, monety bulionowe). Więcej informacji na tej stronie.

DZModel: grunty inwestycyjne (inwestycje alternatywne). Forma inwestycji to działki na zorganizowanych osadach (z usługami budowy wzrostu wartości gruntów). Minimalna kwota inwestycji zazwyczaj to zazwyczaj 200.000 zł z możliwością kredytu bankowego. Więcej informacji na tej stronie.

FILMUnikatowy i jedyny w Polsce projekt inwestycyjny z branży produkcji filmowej. Więcej informacji na tej stronie.


Zapraszam Cię do grupy moich Klientów

Wszystkie moje prywatne inwestycje realizuję w tych samych projektach które udostępniam w Finansowym SPA. Nie mam nic do ukrycia. Moją teczkę – a właściwie kilka teczek – z dokumentami ponad 30 inwestycji (pożyczki, udziały w spółkach, akcje, obligacje korporacyjne, FIZ, inwestycje alternatywne, ubezpieczenia) są do wglądu w moim biurze w Poznaniu.


Proporcje mojego portfela na 2021

Do wglądu na spotkaniach indywidualnych oraz po dołączeniu do grupy moich Klientów:


Inwestujemy w małe projekty biznesowe

Większość projektów inwestycyjnych w które inwestujemy to inwestycje na małą skalę. Zdarzają się projekty gdzie łączna kwota inwestycji w jeden projekt to tylko 1-2 mln zł. Średnio są to inwestycje kilku-milionowe. Tu znacznie łatwiej na kontrolę i monitorowanie takich biznesów.

Podczas gdy banki i duże sieci pośrednictwa finansowego muszą oferować produkty masowe.

Jakie to ma znaczenie dla Ciebie omawiam w poniższym wideo.


Chcesz rozpocząć wspólne inwestowanie?

Ale jeżeli z jakiegoś powodu uznasz że jest za wcześnie na rozmowę i chcesz na razie anonimowo (wystarczy email) uzyskać więcej informacji na temat wybranych możliwości inwestycyjnych skorzystaj z uproszczonego formularza poniżej. Otrzymasz e-mailem pakiet dodatkowych informacji.

  Formularz wstępnego zainteresowania

  Jeżeli na razie oczkujesz tylko dodatkowych informacji.

  Email (wymagane)

  Chcę uzyskać więcej informacji na temat (*): (możesz zaznaczyć kilka tematów)
  Inwestycje w biznesy - forma pożyczki (od 10.000 zł)Inwestycje w biznesy - wspólnik w biznesie (od 50.000 zł)Inwestycje deweloperskie (od 10.000 zł)Złoto (od 30 gram)Inwestycja w biznes filmowy (od 10.000 zł)Ubezpieczenia na życieInne tematy (proszę opisać w polu komentarza)

  Imię i nazwisko, telefon (opcjonalne)

  Dodatkowe informacje / pytania (opcjonalne)

  Informacje dodatkowe dotyczące formalnego umocowania w poszczególnych formach inwestowania

  (*) Inwestycje w formie pożyczek / udziałów w spółkach / inwestycje alternatywne nie są instrumentami inwestycyjnymi w rozumieniu o obrocie, nie podlegają nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego, nie są w żaden sposób powiązane z jakimkolwiek Domem Maklerskim. Te inwestycje realizować możesz za moim pośrednictwem, gdzie występuję jako firma: Remigiusz Stanisławek Rodzinne Finanse

  (**) Inwestycje finansowe w rozumieniu ustawy o obrocie to np. obligacje, akcje czy też fundusze zamknięte. Inwestycje te realizuje się za pośrednictwem wybranego przez inwestora Domu Maklerskiego (jednego lub kilku). Są to inwestycje podlegające pod nadzór KNF – przy czym nie oznacza to bezpieczeństwa tych inwestycji ani żadnych gwarancji. KNF nadzoruje głównie procesy związane np. z procesami przygotowania oferty, obsługi oferty, obsługi procedury zapisów na takie inwestycje. Zgodnie z obowiązującymi przepisami moja współpraca z wybranym przeze mnie Domem Maklerskim realizowana jest jako współpracownik AFI (Agenta Firmy Inwestycyjnej) w oparciu o stosowne pełnomocnictwo (do wglądu na spotkaniach osobistych). Jednocześnie informuję że moja współpraca z AFI w ramach obsługi inwestorów dla Domu Maklerskiego jest realizowana przez mnie: Remigiusz Stanisławek (osoba fizyczna) a nie jako firma Remigiusz Stanisławek Rodzinne Finanse. 


  Inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem

  Każda inwestycja wiąże się z ryzykami i może zamiast zysków prowadzić do utraty części a w skrajnych przypadkach nawet całości kapitału. O przykładowych ryzykach przeczytasz tutaj.

  Ryzyka inwestycyjne można ograniczać – ale nie można ich całkowicie wyeliminować. Jeżeli Twój doradca finansowy lub jakaś firma pisze lub mówi o pewnych czy też „gwarantowanych” inwestycjach z gwarantowanym zyskiem polecam trzymać się od takich propozycji z daleka…