Poszukujesz inwestycji?
Dołącz do Finansowego SPA

Wystąpienia, targi, wykłady i konferencje

Wykłady, warsztaty, dedykowane szkolenia

Dziesiątki wystąpień na konferencjach
:: w Polsce i na świecie


Czasem jestem zapraszany do wygłoszenia prezentacji na branżowych konferencjach finansowych, jako przedstawiciel indywidualnych inwestorów. Zdarza się że organizatorzy konferencji proszą o mocny w przekazie wykład.

Przykładem takiego wystąpienia było wystąpienie: „Quo Vadis inwestorze indywidualny” a motto przewodnie: Co może zrobić branża finansowa a co musi zrobić inwestor indywidualny.

Szkolenie Fundusze To Nie Lokata

To już kultowe szkolenie o tematyce funduszy inwestycyjnych realizowane w ramach mojej osobnej firmy i portalu „Opiekun Inwestora„.

To całodniowe szkolenie zrealizowałem … ponad 250 razy w kilkunastu miastach w całej Polsce.


Wystąpienia na konferencjach branżowych

Wystąpienia o różnej tematyce.

Poruszające np. tematy ważnych zmian na rynku pośrednictwa finansowego jak np. wystąpienie „Wdrożenie dyrektywy UCITS IV”.

To także udział w panelach dyskusyjnych.


Wystąpienia na targach finansowych

Kilka razy występowałem w ramach Programu Edukacyjnego największych targów finansowych w Polsce w PKiN.

Oraz na innych targach w Polsce.


Festiwale studenckie

Festiwale przedsiębiorczości, konferencje finansowe organizowane przez stowarzyszenia studenckie.


Wykłady dla branży ubezpieczeniowej i finansowej

Realizowałem wystąpienia m.in. dla Union Investment, Aviva a także MetLife Hungary.


MDRT Vancouver 2016

W czerwcu 2016 jako pierwszy Polak miałem swoje wystąpienie w trakcie kongresu (w ramach ConnexionZone).


MDRT – Los Angeles 2018

Największa publiczność przed jakąkolwiek występowałem. Tym razem na dużej scenie (Main Stage) miałem swoje krótkie przemówienie. Prawie 15.000 osób na sali…

Tak przykładowo wygląda scena z sali dla 15.000 słuchaczy.

Więcej zdjęć z tego wydarzenia tutaj.


MDRT – Miami 2019

W tym roku do planu konferencji zakwalifikowały się moje dwa wystąpienia.

Jedno z nich to ponad godzinny wykład w ramach programu edukacyjnego konferencji. To jedno z większych wyróżnień dla mnie jako mówcy – móc poprowadzić taką prezentację. Tym bardziej że wykład prowadziłem w kultowym teatrze „The Fillmore Miami”.


MDRT Top Of The Table – Santa Barbara, USA 2022

Kolejne wystąpienie – tym razem w roli prowadzącego Open Session na najbardziej prestiżowym wydarzeniu MRDT (Top Of The Table) – w którym ma prawo uczestniczyć kilka procent członków MDRT. Tak to wyglądało w tym roku.

Pomagam indywidualnym inwestorom i ich rodzinom budować zamożność poprzez świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne i zarządzanie majątkiem.
Jeżeli Twoje cele finansowe to coś więcej niż tylko poduszka bezpieczeństwa i spłata kredytu na mieszkanie to zapraszam do współpracy,
Remigiusz Stanisławek
Certyfikowany Doradca Finansowy
EAFP, FECIF, MDRT ToT

Potrzebujesz informacji?

Zostaw adres e-mail aby otrzymać dodatkowe materiały informacyjne i przypomnienie o najbliższym webinarze na temat mojej działalności.

     

    Polityka Prywatności, RODO, Podstawy prawne działalności, Wpis do rejestru KNF , Ryzyka, Rezygnacja
    © 2007 - :: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse.


    Portal prowadzą wspólnie: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse z siedzibą w Poznaniu, os. St. Batorego 59A/1 NIP: 618-164-12-13. Działalność firmy Rodzinne Finanse nie jest związana z formami inwestowania o których mówi "Ustawa o obrocie instrumentami finansowymi" i nie jest nadzorowana przez KNF. Natomiast Remigiusz Stanisławek jako osoba fizyczna jest umocowanym współpracownikiem Domu Maklerskiego i ma uprawnienia do udzielania inwestorom informacji na temat instrumentów finansowych w formie m.in. akcji, obligacji korporacyjnych, funduszy zamkniętych z oferty Domu Maklerskiego które to inwestycje objęte są nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Więcej informacji na temat formalno-prawnej różnicy między działalnością firmy Rodzinne Finanse a moją osobistą działalnością jako osoba fizyczna w tematach inwestycyjnych znajdziesz na tej stronie.


    Informacje podane w portalu zawierają wyłącznie opisy, obliczenia, analizy i przykłady o charakterze informacyjnym. Opisywane inwestycje nie są lokatą bankową, z inwestowaniem wiąże się ryzyko, a podane stopy zwrotu z inwestycji są wartościami historycznymi lub oczekiwanymi i nie stanowią gwarancji uzyskania podobnych wyników w przyszłości ani tym bardziej gwarancji ochrony kapitału. Materiał na stronach moich portali nie może być traktowany jako rekomendacja do zawierania jakichkolwiek transakcji na rynku kapitałowym. Każda inwestycja wymaga indywidualnej oceny ryzyka przez inwestora. Informacje nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art. 69, par. 2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005 r. Mają charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb inwestora.