Zapraszam Cię do finansowego SPA

Wyobraź sobie możliwość współpracy z doradcą, który nie dzwoni ani nie namawia do inwestycji.

Gdzie masz pełną swobodę wyboru oraz czas na podjęcie decyzji. Sam wybierasz projekty w które chcesz zainwestować. Sam decydujesz kiedy chcesz zainwestować. Nie mam żadnego problemu z tym że po uzyskaniu dostępu do mojej grupy inwestorów ktoś realizuje pierwszą inwestycję np po roku. W inwestowaniu pośpiech nie jest wskazany. Jeżeli potrzebujesz czasu aby przekonać się do inwestowania – ja to szanuję. Jestem po prostu do Twojej dyspozycji jeżeli masz jakiekolwiek pytania.

Jednocześnie otrzymujesz bardzo szczegółowe informacje o każdym z biznesów, możliwość kontaktu z właścicielami, dostęp do aktualności z każdej inwestycji, najnowszych wyników finansowych. Plus materiały edukacyjne pozwalające zrozumieć branże w które inwestujemy, wiedzieć skąd biorą się zyski i dlaczego firmy chcą dzielić się zyskami z inwestorami.

Oczywiście masz też informację o ryzykach – nie mogę zniżyć się do poziomu firm czy portali, które sugerują że są inwestycje bez ryzyka, doradców zapewniających że dodatkowe zabezpieczenia (np. na nieruchomościach) dają gwarancję zysku. To niestety tak nie działa! Nie ma inwestycji bez ryzyka.

Sam inwestuję w te same projekty – dlatego tak dokładnie je weryfikuję starając się jak najbardziej ograniczać ryzyka i ze sprawdzonymi biznesami inwestujemy wiele razy na przestrzeni lat. Wgląd w moją prywatną teczkę (teczki) z dokumentami moich inwestycji (kwota 7 cyfrowa) i ubezpieczeń dostępny jest do wglądu w moim biurze. Nie mam nic do ukrycia.

Model finansowego SPA, który stworzyłem stawia na dużą samodzielność inwestorów w podejmowaniu decyzji. Dopracowany przez blisko 10 lat (w czym pomagają sugestie inwestorów) daje możliwość współpracy z ponad 1000 inwestorów. Bez podziału na inwestorów VIP. Każdemu mogę poświęcić tyle samo czasu – niezależnie czy inwestujesz 20, 100 tysięcy czy kilka milionów.

Możesz wierzyć w bajki sprzedażowe – a możesz zacząć świadomie inwestować. Zachęcam do tej drugiej drogi. To wymaga oczywiście aby na decyzje inwestycyjne poświęcić więcej czasu, poczytać, czasem obejrzeć jakiś webinar czy nagranie edukacyjne. Ale to w końcu Twoje pieniądze.


Dlatego mówię wprost:

Współpraca ze mną nie jest dla każdego:

 • jeżeli poszukujesz doradcy finansowego który zadzwoni i powie proszę zainwestować tu i tu bo to są świetne inwestycje – to nasza współpraca nie zadziała…
 • jeżeli chcesz po prostu zainwestować i 'mieć to z głowy’ i nie chcesz zdobywać dodatkowej wiedzy ani rozumieć projektów w które inwestujesz – także nie mamy o czym rozmawiać…

Jeżeli poważnie traktujesz swoje oszczędności zapraszam do współpracy

Wymagam jedynie gotowości do zdobycia podstawowej wiedzy.

Do mojej grupy inwestorów możesz dołączyć kilka razy w roku – zapisz się na listę aby otrzymać dalsze informacje.


Dowiedz się więcej


Inwestujemy w małe projekty biznesowe

Większość projektów inwestycyjnych w które inwestujemy to inwestycje na małą skalę. Zdarzają się projekty gdzie łączna kwota inwestycji w jeden projekt to tylko 1-2 mln zł. Średnio są to inwestycje kilku-milionowe. Tu znacznie łatwiej na kontrolę i monitorowanie takich biznesów.

Podczas gdy banki i duże sieci pośrednictwa finansowego muszą oferować produkty masowe.

Jakie to ma znaczenie dla Ciebie omawiam w poniższym wideo.


Tu nie ma miejsca na misselling czy opowiadanie bajek sprzedażowych!

W prawdziwie edukacyjnym modelu to byłoby niemożliwe w grupie świadomych inwestorów.

Tak szczegółowych informacji o inwestycjach nie znajdziesz nigdzie indziej (tak mówią inwestorzy z którymi współpracuję). Otrzymujesz:

 • dostęp do dokładnych prezentacji biznesowych
 • wyjaśnienia skąd biorą się zyski
 • powiązania osobowe / kapitałowe w spółkach
 • webinarów z prowadzącymi biznes gdzie możesz zadać dowolne pytania
 • oprócz wymaganych formalnie sprawozdań finansowych (z oczywistych powodów są to dane sprzed co najmniej kilku miesięcy) często dostaniesz wgląd w szczegółowe dane finansowe np. z ostatniego miesiąca
 • firmy i biznesy z którymi współpracuję wiedzą jak bardzo wymagający jestem w drążeniu szczegółów dotyczących inwestycji
 • decyzje inwestycyjne podejmujesz w ten sposób w oparciu o bardzo szczegółowe i bieżące informacje o wybranych biznesach

Oczywiście nawet najlepiej sprawdzone, uczciwe, przejrzyste biznesy nie dają gwarancji zysków ani gwarancji kapitału. Nawet jeżeli mają dodatkowe zabezpieczenia. Jest wiele ryzyk, które w każdej inwestycji po prostu mogą wystąpić – nie ma inwestycji bez ryzyka.


Wszystkie moje oszczędności inwestuję w te same projekty o których możesz przeczytać

Świadomy inwestor (taki jak Ty) nie może traktować powyższej informacji jako zachęty do konkretnych inwestycji czy też jako 'gwarancji bezpieczeństwa’. Tak nie jest. O to jak inwestuję pyta wielu inwestorów już na samym początku – stąd od razu umieszczam tutaj odpowiedź.

Rozumiesz że dla własnych pieniędzy muszę te inwestycje bardzo dokładnie przeanalizować – i informacjami, które uzyskuję dzielę się z Tobą w portalu. A ty w ten sposób uzyskujesz możliwość bardzo dokładnego zapoznania się z wieloma szczegółami każdej z inwestycji.

W ramach pełnej przejrzystości – zainteresowani mogą obejrzeć moją teczkę (w zasadzie kilka teczek) obecnych i historycznych inwestycji w moim biurze w Poznaniu.


No dobrze, ale jak to działa?

1Wypełniasz formularz zgłoszeniowy o dostęp do zamkniętego portalu Finansowego SPA. Otrzymasz dalsze informacje – i umówimy się na krótką rozmowę wstępną.

2W trakcie rozmowy wstępnej przekażę dodatkowe informacje, omówimy rodzaje dostępnych inwestycji, informacje o ryzykach. Będzie też czas na Twoje pytania i odpowiedzi.

3Następnie wystarczy podpisać oświadczenia dotyczące np. RODO, a ja prześlę bezpłatny Pakiet Powitalny. W tym dane dostępowe (login i hasło) do portalu informacyjnego.

4Po zalogowaniu poświęć kilka minut na uzupełnienie dodatkowych informacji, wskazanie które tematy inwestycyjne Cię interesują (tak abym nie informował o tym co Cię nie interesuje).

5Jeżeli dotarłeś do tego miejsca to wiem, że cenisz praktyczną wiedzę. Możesz przeglądać artykuły i materiały edukacyjne, uczestniczyć w webinarach ze spółkami (lub oglądać nagrania)

6I tu zaczyna się prawdziwe Finansowe SPA! Na spokojnie zapoznajesz się ze  informacjami o aktualnie dostępnych inwestycjach, możesz też zadawać dodatkowe pytania.

7Ja nie zachęcam, nie dzwonię z 'super okazjami’ – tylko informuję co jest aktualnie dostępne. A Ty po prostu klikasz „chcę zainwestować” w to co Cię interesuje.

8Żadnej presji czasowej, żadnych nacisków – to Ty, jako świadomy inwestor decydujesz: czy?  kiedy? i w jaki produkt chcesz zainwestować. Portal wyśle wtedy dalsze instrukcje.

9Po rozpoczęciu inwestycji dopisuję ją w portalu – i masz wgląd w rejestr swoich inwestycji (to ulubiona funkcja portalu). Docenisz zestawienia z podziałem na branże, typy inwestycji czy terminy odsetek i planowanego powrotu kapitału w poszczególnych miesiącach/latach.

10Warto być na bieżąco – kilka razy w roku otrzymasz informacje i aktualności z projektów w które inwestujesz (z reguły raz w roku także webinary z właścicielami tych biznesów).

11Moi klienci pokochali model samoobsługowy w inwestowaniu. Odpowiedzi na pytania – udostępniam w portalu. W ten sposób mało kto potrzebuje rozmowy czy dodatkowych wyjaśnień. Dlatego też jeżeli masz nowe pytania – zawsze znajdę czas aby na nie odpowiedzieć.


Chcesz rozpocząć wspólne inwestowanie?

Możesz dołączyć do ponad 1000 moich Klientów i uzyskać dostęp do dodatkowych materiałów.

  Formularz dołączenia do grupy inwestorów

  Jeżeli po zapoznaniu się z informacjami chcesz uzyskać dostęp do portalu Finansowego SPA.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Preferowane dni / godziny kontaktu (wymagana jest rozmowa wstępna)
  Mogą to być także godziny wieczorne (do 22.00).

  Jestem zainteresowany/a: (możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi)
  Inwestycjami 2-3 letnimi w biznesy od 10.000 złInwestycją w biznes filmowyUbezpieczeniem na życieStworzeniem planu finansowegoKonsultacją finansowąWstępną rozmową o inwestowaniu i zasadach współpracyInwestowaniem na emeryturęAnalizą posiadanych inwestycji i ubezpieczeńDostępem do portalu Finansowego SPA

  Dodatkowe informacje / pytania

  Oświadczenie dotyczące świadomości ryzyk inwestycyjnych / informacji prawnych


  Jeżeli to jeszcze nie ten moment

  • Zachęcam do zapoznania się z całością informacji na stronach. Listę artykułów znajdziesz tutaj.
  • Ale dla oszczędności czasu może warto po prostu porozmawiać? Moje dane kontaktowe i formularz do umówienia rozmowy wstępnej dostępne są tutaj.
  • Ale jeżeli z jakiegoś powodu chcesz na razie anonimowo uzyskać więcej informacji na temat wybranych możliwości inwestycyjnych – wypełnij formularz na stronie informacyjnej.

  Informacje dodatkowe dotyczące formalnego umocowania w poszczególnych formach inwestowania

  (*) Inwestycje w formie pożyczek / udziałów w spółkach / inwestycje alternatywne nie są instrumentami inwestycyjnymi w rozumieniu o obrocie, nie podlegają nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego, nie są w żaden sposób powiązane z jakimkolwiek Domem Maklerskim. Te inwestycje realizować możesz za moim pośrednictwem, gdzie występuję jako firma: Remigiusz Stanisławek Rodzinne Finanse

  (**) Inwestycje finansowe w rozumieniu ustawy o obrocie to np. obligacje, akcje czy też fundusze zamknięte. Inwestycje te realizuje się za pośrednictwem wybranego przez inwestora Domu Maklerskiego (jednego lub kilku). Są to inwestycje podlegające pod nadzór KNF – przy czym nie oznacza to bezpieczeństwa tych inwestycji ani żadnych gwarancji. KNF nadzoruje głównie procesy związane np. z procesami przygotowania oferty, obsługi oferty, obsługi procedury zapisów na takie inwestycje. Zgodnie z obowiązującymi przepisami moja współpraca z wybranym przeze mnie Domem Maklerskim realizowana jest jako współpracownik AFI (Agenta Firmy Inwestycyjnej) w oparciu o stosowne pełnomocnictwo (do wglądu na spotkaniach osobistych). Jednocześnie informuję że moja współpraca z AFI w ramach obsługi inwestorów dla Domu Maklerskiego jest realizowana przez mnie: Remigiusz Stanisławek (osoba fizyczna) a nie jako firma Remigiusz Stanisławek Rodzinne Finanse.