Poszukujesz inwestycji?
Dołącz do Finansowego SPA

Dołącz do grupy ponad 1000 moich Klientów (inwestycje i ubezpieczenia)

Teraz Twój krok – czas podjąć decyzję o współpracy

Inwestycje, wiedza i planowanie finansowe

Jeżeli posiadasz dodatkowe oszczędności (ponad 20.000 zł) i szukasz możliwości ich pomnażania to jesteś w dobrym miejscu. Do współpracy zapraszam osoby które:

 • oczekują od życia czegoś więcej niż tylko spłaty kredytu i posiadania finansowej poduszki bezpieczeństwa,
 • szukają inwestycji bezobsługowych (bez grania na giełdzie czy zarządzania funduszami)
 • rozumieją że nie ma 'złotych’ inwestycji spod lady dających wysokie zyski,
 • chcą inwestować świadomie – zamiast bajek sprzedażowych oczekują dodatkowej wiedzy
 • rozumieją różnice między certyfikowanym doradcą a sprzedawcą „na rogu ulicy”
 • na inwestowanie nie chcą poświęcać dużo czasu, jednocześnie rozumieją że trzeba zdobyć podstawową wiedzę (gwarantuję – wystarczy kilka do kilkunastu godzin rocznie)
 • czują że warto na swoje finanse spojrzeć szerzej – i skorzystać z porad dotyczących zarządzania majątkiem i korzystania z Planu Finansowego

Jeżeli należysz lub aspirujesz do grupy tych “którzy majądołącz do moich Klientów.

Zgłoszenie po konto w portalu

Dostęp do zamkniętego portalu Finansowe SPA nie zobowiązuje do żadnych inwestycji ani zakupów. Nie musisz też dzielić się ze mną swoją sytuacją finansową i rodzinną – możesz sam dobierać inwestycje i inne produkty wtedy gdy będziesz na nie zdecydowany. Moim zadaniem jest przekazać wiedzę i pomóc wtedy gdy potrzebujesz wsparcia lub rozmowy. Mogę zapewnić jedno: zero telefonów sprzedażowych z mojej strony.

Tak według mnie powinna wyglądać współpraca z doradcą finansowym

Teraz Twój krok. Sprawdź jak działa Finansowe SPA. Zawsze możesz się wypisać.

  Uwaga: Formularz zostanie bez odpowiedzi jeżeli nie podasz pełnych danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu).

  Twoje dane są bezpieczne – poważnie traktuję RODO.


  Nawet jeżeli nie skorzystasz z moich usług i propozycji inwestycji / ubezpieczeń to będę mieć satysfakcję, że wiedza którą udostępniłem pozwoli Ci uniknąć pułapek finansowych i 'oszukańczych’ lub 'ryzykownych’ ofert które zalewają Internet.


  Oto co otrzymasz

  • dostęp do indywidualnych konsultacji
  • współpracę z praktykiem i ekspertem rynku finansowego
  • webinary z zaproszonymi gośćmi (eksperci z branży finansów, inwestycji, biznesu, marketingu, prawa, networkingu)
  • informacje o możliwościach inwestycyjnych (inwestycje bezobsługowe),
  • porady i narzędzia do zarządzania i kontroli majątku netto
  • materiały edukacyjne (dla zainteresowanych)
  • Dopasowanie planu ubezpieczeń
  • Panel Inwestora – możliwość wpisania listy inwestycji
  • Serwis i opieka – aktualności i monitorowanie i inwestycji

  I wiele więcej.

  img_657a836c8c9b8

  Finansowe SPA to nie jest grupa dyskusyjna

  Pieniądze lubią ciszę. Twoje dane nie są udostępniane innym inwestorom.

  Mniej więcej połowa moich Klientów to osoby biznesu. Prowadzący mniejsze i większe firmy. Druga połowa to specjaliści, freelancerzy oraz osoby świadomie zarządzające swoimi finansami.

  Główny cel dołączenia do Finansowego SPA to oczywiście dostęp do interesujących możliwości inwestycyjnych. Po wielu latach współpracy i rozmów z inwestorami okazało się że moje prywatne kontakty z ekspertami z różnych branż są bardzo interesujące dla moich Klientów.

  Okazało się że … łączy nas jedno – otwartość na dodatkową wiedzę nie tylko z zakresu finansów i inwestowania. Stąd organizuję dodatkowe webinary i spotkania z ekspertami z różnych branż – finansów, biznesu, networkingu, zarządzania firmami, marketingu internetowego, kredytów, nieruchomości, świata filmu, ekspertów z różnych dziedzin prawa i podatków czy też kompetencji „miękkich” i przemawiania publicznego. To taka dodatkowa korzyść ze wspólnego inwestowania.


  Skąd nazwa „Finansowe SPA”?

  Nazwę Finansowe SPA zaproponował kilka lat temu jeden z inwestorów – ponieważ tak właśnie powinna wyglądać współpraca z doradcą finansowym: bez telefonów sprzedażowych, gdzie inwestycje każdy wybiera sam wtedy kiedy jest do czegoś przekonany, bez nacisków na szybkie decyzje, z dowolną liczbą konsultacji merytorycznych i edukacją (aby rozumieć w co inwestujemy).

  Za wcześnie na współpracę?

  Jeżeli na razie chcesz tylko otrzymać dodatkowe materiały
  to wypełnij anonimowy formularz zapisu na listę informacyjną
  lub zajrzyj na comiesięczny webinar informacyjny.

  Dołącz do grupy ponad tysiąca moich Klientów

  Pomagam indywidualnym inwestorom i ich rodzinom budować zamożność poprzez świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne, planowanie finansowe i zarządzanie majątkiem. Jeżeli Twoje cele finansowe to coś więcej niż tylko poduszka bezpieczeństwa i spłata kredytu na mieszkanie to zapraszam do Finansowego SPA. Wymagam tylko jednego: gotowości do zdobycia podstawowej wiedzy. To kilka godzin w skali roku – z szacunku do własnych pieniędzy.

  To naprawdę proste – nie będziesz uczył się gry na giełdzie ani robił doktoratu z finansów. Po prostu pewne zagadnienia warto znać na poziomie wystarczającym do podjęcia decyzji.

  01

  Na rynku od 2007 roku

  Od ponad 15 lat pomagam prywatnym inwestorom budować majątek

  02

  Certyfikowany doradca

  Z certyfikatem EAFP (Europejskiej Akademii Planowania Finansowego)

  03

  Trener finansowy / wykładowca

  A także twórca kursów i szkoleń i autor wielu finansowych portali edukacyjnych

  04

  Inwestor praktyk

  Moje prywatne inwestycje na kwotę kilku milionów PLN (do wglądu)

  05

  Top of the Table MDRT

  Jedyny w Polsce pośrednik z wielokrotnym tytułem ToT w Million Dollar Round Table

  05

  Pogromca mitów inwestowania

  Zamiast bajek sprzedażowych mówię jak jest a nie to co większość chce usłyszeć

  Szczegółowe informacje o mojej działalności, uprawnieniach, projektach edukacyjnych,
  wykładach i publikacjach a także o mnie prywatnie zebrałem na osobnych stronach:

  Poznajmy się – Remigiusz Stanisławek

  Pomagam indywidualnym inwestorom i ich rodzinom budować zamożność poprzez świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne i zarządzanie majątkiem.
  Jeżeli Twoje cele finansowe to coś więcej niż tylko poduszka bezpieczeństwa i spłata kredytu na mieszkanie to zapraszam do współpracy,
  Remigiusz Stanisławek
  Certyfikowany Doradca Finansowy
  EAFP, FECIF, MDRT ToT

  Potrzebujesz informacji?

  Zostaw adres e-mail aby otrzymać dodatkowe materiały informacyjne i przypomnienie o najbliższym webinarze na temat mojej działalności.

    

   Polityka Prywatności, RODO, Podstawy prawne działalności, Wpis do rejestru KNF , Ryzyka, Rezygnacja
   © 2007 - :: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse.


   Portal prowadzą wspólnie: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse z siedzibą w Poznaniu, os. St. Batorego 59A/1 NIP: 618-164-12-13. Działalność firmy Rodzinne Finanse nie jest związana z formami inwestowania o których mówi "Ustawa o obrocie instrumentami finansowymi" i nie jest nadzorowana przez KNF. Natomiast Remigiusz Stanisławek jako osoba fizyczna jest umocowanym współpracownikiem Domu Maklerskiego i ma uprawnienia do udzielania inwestorom informacji na temat instrumentów finansowych w formie m.in. akcji, obligacji korporacyjnych, funduszy zamkniętych z oferty Domu Maklerskiego które to inwestycje objęte są nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Więcej informacji na temat formalno-prawnej różnicy między działalnością firmy Rodzinne Finanse a moją osobistą działalnością jako osoba fizyczna w tematach inwestycyjnych znajdziesz na tej stronie.


   Informacje podane w portalu zawierają wyłącznie opisy, obliczenia, analizy i przykłady o charakterze informacyjnym. Opisywane inwestycje nie są lokatą bankową, z inwestowaniem wiąże się ryzyko, a podane stopy zwrotu z inwestycji są wartościami historycznymi lub oczekiwanymi i nie stanowią gwarancji uzyskania podobnych wyników w przyszłości ani tym bardziej gwarancji ochrony kapitału. Materiał na stronach moich portali nie może być traktowany jako rekomendacja do zawierania jakichkolwiek transakcji na rynku kapitałowym. Każda inwestycja wymaga indywidualnej oceny ryzyka przez inwestora. Informacje nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art. 69, par. 2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005 r. Mają charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb inwestora.