Poszukujesz inwestycji?
Dołącz do Finansowego SPA

25 listopada 2022: premiera filmu który współfinansowaliśmy: „Święta Inaczej”

Rok temu założyliśmy spółkę inwestującą w biznes filmowy

Gdzie każdy z mojej grupy inwestorów może inwestować w (kolejne) produkcje filmowe (od 10.000 zł).

Inwestycja w biznes filmowy


Pierwszy film już na ekranach

Pierwsze 'dziecko’ z tego biznesu – komedia „Święta Inaczej” już za chwilę na ekranach.


Zaproszenia na premierę dla inwestorów już się drukują!


Aktualizacja: podsumowanie z premiery filmu

No i już po premierze.

Za nami gala, bankiet i najważniejsze – dobry odbiór filmu przez publiczność – podwójne oklaski po przedpremierowym pokazie.

Film jest całkiem inny niż słodkie produkcje Świąteczne, a jednocześnie ciepły i zabawny i ostatecznie wszystkie wątki mają swoje szczęśliwe rozwiązanie.

Wraz z reżyserem (Patrick Yoka) – zapraszamy na film!

Warto obejrzeć aby łatwiej było śledzić kolejne informacje które będziemy publikować na temat monetyzacji tej produkcji.

Poniżej na zdjęciu cały nasz zespół Backstage IPG z producentką (Anna Siergiej) i Wiktorią Gąsiewską


Z tej okazji kilka dni przed wystąpieniem na Top of The Table MDRT nie mogłem nie odwiedzić Hollywood. Ok, z naszą spółką Backstage IPG może nie wchodzimy dziś jeszcze na rynek w USA. Ale kto wie co przyniesie przyszłość?

Pogoda jak to w Kalifornii dopisała 🙂

Pomagam indywidualnym inwestorom i ich rodzinom budować zamożność poprzez świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne i zarządzanie majątkiem.
Jeżeli Twoje cele finansowe to coś więcej niż tylko poduszka bezpieczeństwa i spłata kredytu na mieszkanie to zapraszam do współpracy,
Remigiusz Stanisławek
Certyfikowany Doradca Finansowy
EAFP, FECIF, MDRT ToT

Potrzebujesz informacji?

Zostaw adres e-mail aby otrzymać dodatkowe materiały informacyjne i przypomnienie o najbliższym webinarze na temat mojej działalności.

     

    Polityka Prywatności, RODO, Podstawy prawne działalności, Wpis do rejestru KNF , Ryzyka, Rezygnacja
    © 2007 - :: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse.


    Portal prowadzą wspólnie: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse z siedzibą w Poznaniu, os. St. Batorego 59A/1 NIP: 618-164-12-13. Działalność firmy Rodzinne Finanse nie jest związana z formami inwestowania o których mówi "Ustawa o obrocie instrumentami finansowymi" i nie jest nadzorowana przez KNF. Natomiast Remigiusz Stanisławek jako osoba fizyczna jest umocowanym współpracownikiem Domu Maklerskiego i ma uprawnienia do udzielania inwestorom informacji na temat instrumentów finansowych w formie m.in. akcji, obligacji korporacyjnych, funduszy zamkniętych z oferty Domu Maklerskiego które to inwestycje objęte są nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Więcej informacji na temat formalno-prawnej różnicy między działalnością firmy Rodzinne Finanse a moją osobistą działalnością jako osoba fizyczna w tematach inwestycyjnych znajdziesz na tej stronie.


    Informacje podane w portalu zawierają wyłącznie opisy, obliczenia, analizy i przykłady o charakterze informacyjnym. Opisywane inwestycje nie są lokatą bankową, z inwestowaniem wiąże się ryzyko, a podane stopy zwrotu z inwestycji są wartościami historycznymi lub oczekiwanymi i nie stanowią gwarancji uzyskania podobnych wyników w przyszłości ani tym bardziej gwarancji ochrony kapitału. Materiał na stronach moich portali nie może być traktowany jako rekomendacja do zawierania jakichkolwiek transakcji na rynku kapitałowym. Każda inwestycja wymaga indywidualnej oceny ryzyka przez inwestora. Informacje nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art. 69, par. 2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005 r. Mają charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb inwestora.