2022.11 Siódmy rok wykładów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (studia podyplomowe)

To już siódmy rok z rzędu jak prowadzę wykłady z dwóch przedmiotów na na studiach podyplomowych  (“Bankowość i Doradztwo Finansowe“) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu pod kierownictwem dr. Krzysztofa Waliszewskiego.

I tak od lat świetnie układa się nam współpraca. Studenci są zadowoleni. Ale indeksy nie wypisują się same – jeden z dwóch moich przedmiotów kończy się egzaminem na temat inwestowania. Zadanie jest relatywnie proste – ale oceniam je jednak surowo i metodycznie. 2 lata temu musiałem kilkukrotnie wystawić ocenę 3. Rok temu było już lepiej.

Moje przedmioty prowadzę w ramach modułu Doradztwo finansowe zgodnego z wymogami Europejskiej Akademii Planowania Finansowego EFPA Polska i przygotowują do egzaminu na certyfikat Europejskiego Asystenta Finansowego EFG®.

Celem Studiów jest przekazanie słuchaczom wiedzy teoretycznej i praktycznej z 2 obszarów tematycznych – Bankowości i Doradztwa finansowego. Program studiów we wskazanych obszarach spełnia europejskie standardy określone przez Związek Banków Polskich na Europejski Certyfikat Bankowca ECB EFCB w przypadku modułu Bankowość oraz Europejską Federację Doradców Finansowych EFFP Europa (European Federation of Financial Professionals) w Bad Homburg (Niemcy) za pośrednictwem Europejskiej Akademii Planowania Finansowego (EAFP) na certyfikat Europejskiego Asystenta Finansowego (EFG®European Financial Guide) w przypadku modułu Doradztwo finansowe.

 

 


Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, komentarze, uwagi dotyczące powyższego tekstu lub chcesz dopytać o szczegóły napisz, zadzwoń! Nie ma złych pytań!