2020.12 Piąty rok wykładów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (studia podyplomowe)

To już piąty rok z rzędu jak prowadzę wykłady z dwóch przedmiotów na na studiach podyplomowych  (“Bankowość i Doradztwo Finansowe“) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu pod kierownictwem dr. Krzysztofa Waliszewskiego.

I tak od lat świetnie układa się nam współpraca. Studenci są zadowoleni. Ale indeksy nie wypisują się same – jeden z dwóch moich przedmiotów kończy się egzaminem na temat inwestowania. Zadanie jest relatywnie proste – ale oceniam je jednak surowo i metodycznie. 2 lata temu musiałem kilkukrotnie wystawić ocenę 3. Rok temu było już lepiej.

W tym roku wyzwaniem będzie przeprowadzenie zajęć internetowo – niby doświadczenie mam (ponad 500 wystąpień internetowych i webinarów) ale czym innym są 1 lub 2 godzinne wykłady a czym innym kilka 4 godzinnych bloków tematycznych…

Moje przedmioty prowadzę w ramach modułu Doradztwo finansowe zgodnego z wymogami Europejskiej Akademii Planowania Finansowego EFPA Polska i przygotowują do egzaminu na certyfikat Europejskiego Asystenta Finansowego EFG®.

 

 


Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, komentarze, uwagi dotyczące powyższego tekstu lub chcesz dopytać o szczegóły napisz, zadzwoń! Nie ma złych pytań!