2021-10 CFI Rodzinne Finanse – mimo covidu wszystkie (!) wyremontowane mieszkania w biznesie są wynajęte!

Na połowę października w biznesie MZURI CFI Rodzinne Finanse (inwestycja od 20.000 zł) zakupiliśmy za gotówkę 47 lokali mieszkalnych na wynajem.

Statystyki najmu są następujące:

  • 3 mieszkania (niedawno zakupione ) są w trakcie remontu 
  • w jednym właśnie zakończyliśmy remont – i za chwilę zaczynają się poszukiwania najemcy
  • w jednym mieszkaniu następuje wymiana najemców (jest już nowy najemca)
  • wszystkie pozostałe 42 mieszkania są wynajęte

Kluczem do ograniczania ryzyk jest szeroka dywersyfikacja i koncentracja na małych mieszkaniach (głównie kawalerkach) w wielu miastach (raczej mniejszych).

Portfolio projektu to mieszkania w następujących miastach: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Mysłowice, Poznań, Sosnowiec, Szczecin, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Zabrze.


Kolejny nabór inwestorów w styczniu 2022

Projekt, który realizuję wspólnie ze spółkami grupy Mzuri zapisy przyjmuje 1-2 razy w roku. Za nami już prawie 2 pełne lata działalności.

Wszystkie informacje dostępne są na osobnym portalu zawierającym wszelkie możliwe do upublicznienia informacje( www.cfirodzinnefinanse.pl)

Tam także znajdziesz formularz wstępnej deklaracji dołączenia do inwestycji w ramach nowego naboru.


To nie jest inwestycja w condohotel

To nie jest inwestycja z gwarantowaną stopą zwrotu. Model biznesu jest prosty – cały zysk jaki wypracuje spółka wypłacany jest inwestorom. Zależnie od poziomu przychodów z czynszów.

Zamiast luksusowych apartamentów najlepiej wynajmują się dobrze przygotowane do wynajmu małe mieszkania. Poniżej kilka przykładów naszego portfolio.

 


Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, komentarze, uwagi dotyczące powyższego tekstu lub chcesz dopytać o szczegóły napisz, zadzwoń! Nie ma złych pytań!