Poszukujesz inwestycji?
Dołącz do Finansowego SPA

2021-10 Mzuri CFI Rodzinne Finanse – mimo covidu wszystkie (!) wyremontowane mieszkania w biznesie są wynajęte!

MZURI CFI Rodzinne Finanse to spółka, która powstała w ramach grupy spółek MZURI – i była dedykowana dla inwestorów współpracujących ze mną w ramach firmy Rodzinne Finanse.

Na połowę października spółka posiadała łącznie 47 lokali mieszkalnych na wynajem (kupionych za gotówkę).

Statystyki najmu są następujące:

 • 3 mieszkania (niedawno zakupione ) są w trakcie remontu
 • w jednym właśnie zakończyliśmy remont – i za chwilę zaczynają się poszukiwania najemcy
 • w jednym mieszkaniu następuje wymiana najemców (jest już nowy najemca)
 • wszystkie pozostałe 42 mieszkania są wynajęte

Kluczem do ograniczania ryzyk jest szeroka dywersyfikacja i koncentracja na małych mieszkaniach (głównie kawalerkach) w wielu miastach (raczej mniejszych).

Portfolio projektu to mieszkania w następujących miastach: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kraków, Łódź, Mysłowice, Poznań, Sosnowiec, Szczecin, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław, Zabrze.


To nie jest inwestycja w condohotel

To nie jest inwestycja z gwarantowaną stopą zwrotu. Model biznesu jest prosty – cały zysk jaki wypracuje spółka wypłacany jest inwestorom. Zależnie od poziomu przychodów z czynszów. Zamiast luksusowych apartamentów najlepiej wynajmują się dobrze przygotowane do wynajmu małe mieszkania. Poniżej kilka przykładów naszego portfolio.

Pomagam indywidualnym inwestorom i ich rodzinom budować zamożność poprzez świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne i zarządzanie majątkiem.
Jeżeli Twoje cele finansowe to coś więcej niż tylko poduszka bezpieczeństwa i spłata kredytu na mieszkanie to zapraszam do współpracy,
Remigiusz Stanisławek
Certyfikowany Doradca Finansowy
EAFP, FECIF, MDRT ToT

Potrzebujesz informacji?

Zostaw adres e-mail aby otrzymać dodatkowe materiały informacyjne i przypomnienie o najbliższym webinarze na temat mojej działalności.

   

  Polityka Prywatności, RODO, Podstawy prawne działalności, Wpis do rejestru KNF , Ryzyka, Rezygnacja
  © 2007 - :: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse.


  Portal prowadzą wspólnie: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse z siedzibą w Poznaniu, os. St. Batorego 59A/1 NIP: 618-164-12-13. Działalność firmy Rodzinne Finanse nie jest związana z formami inwestowania o których mówi "Ustawa o obrocie instrumentami finansowymi" i nie jest nadzorowana przez KNF. Natomiast Remigiusz Stanisławek jako osoba fizyczna jest umocowanym współpracownikiem Domu Maklerskiego i ma uprawnienia do udzielania inwestorom informacji na temat instrumentów finansowych w formie m.in. akcji, obligacji korporacyjnych, funduszy zamkniętych z oferty Domu Maklerskiego które to inwestycje objęte są nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Więcej informacji na temat formalno-prawnej różnicy między działalnością firmy Rodzinne Finanse a moją osobistą działalnością jako osoba fizyczna w tematach inwestycyjnych znajdziesz na tej stronie.


  Informacje podane w portalu zawierają wyłącznie opisy, obliczenia, analizy i przykłady o charakterze informacyjnym. Opisywane inwestycje nie są lokatą bankową, z inwestowaniem wiąże się ryzyko, a podane stopy zwrotu z inwestycji są wartościami historycznymi lub oczekiwanymi i nie stanowią gwarancji uzyskania podobnych wyników w przyszłości ani tym bardziej gwarancji ochrony kapitału. Materiał na stronach moich portali nie może być traktowany jako rekomendacja do zawierania jakichkolwiek transakcji na rynku kapitałowym. Każda inwestycja wymaga indywidualnej oceny ryzyka przez inwestora. Informacje nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art. 69, par. 2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005 r. Mają charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb inwestora.