Cenię Twoją prywatność

Dlatego jeżeli otrzymujesz za dużo informacji i chcesz ograniczyć je do wybranej tematyki lub po prostu nie chcesz już więcej otrzymywać ode mnie żadnych wiadomości wypełnij poniższy formularz.

Pola obowiązkowe są pogrubione. Pozostałe są opcjonalne.

  Ustawienia komunikacji e-mail / SMS / usunięcie danych

  Tu dokładniej określisz zakres zmian w subskrypcji informacji.

  Główny email (wymagane - Twój główny e-mail)

  Dodatkowe adresy e-mail (jeżeli takie podano w formularzach - aliasy, email prywatny/firmowy itp)

  Nie chcę otrzymywać żadnych informacji SMS (podaj nr telefonu - opcjonalne)

  Czy chcesz całkowicie usunąć podane adresy e-mail i telefony podane w formularzu
  Tak, chcę całkowicie usunąć podane adresy e-mail i numery telefonuNie - nadal chcę otrzymywać (ale tylko wybrane) informacje

  Jeżeli nadal mam wysyłać informacje - to na które tematy (możesz wskazać kilka)
  Ogólne informacje o możliwościach inwestycyjnychEdukacja finansowaInwestycje jako wspólnik w biznesieInwestycje deweloperskieDziałki inwestycyjneZłoto inwestycyjneWebinary ze spółkamiUbezpieczenia na życie

  Twoja wiadomość / dodatkowe informacje / pytania


  Po co kolejny formularz?

  Tylko w ten sposób mogę zapewnić całkowite usunięcie Cię z mojej bazy korespondencyjnej, zarówno w formie e-mail jak kontaktów SMS / telefonicznych. Sam link do wypisania się we wiadomości e-mail nie jest w praktyce skuteczny nie pozwoli np. powiązać Twojego numeru telefonu.

  Często inwestorzy zapisują się w różnych miejscach, różnych moich portalach i czasem podają różne adresy e-mail (jeżeli mają ich kilka). Od kiedy dostawcy poczty pozwalają tworzyć dowolne wirtualne aliasy e-mail sprawa jeszcze bardziej się komplikuje. Jeżeli wypiszesz się z jednego adresu e-mail – na inne nadal możesz otrzymywać wiadomości. Nie mam możliwości automatycznie określić kto jakich używa adresów e-mail.

  Dodatkowo nie wiem czy Twoją intencją jest całkowite wyłączenie korespondencji e-mail czy też np tylko jeden z kilku tematów przestał Cię interesować a o innych chcesz nadal otrzymywać informacje.


  Skąd mam Twój e-mail lub nr telefonu?

  Jest tylko jedna możliwość – te informacje musiałem otrzymać od Ciebie.

  Forma przekazania tych danych mogła być różna: poprzez formularz internetowy lub w trakcie spotkania / rozmowy / prośby o kontakt pozostawionej na targach czy konferencjach czy też podpisanej papierowej zgody RODO. Czasem inwestorzy zapisują się różne listy mailingowe, wypełniają formularze i zdarza się że po latach o tym już nie pamiętają. Działam w 100% zgodnie z regulacjami RODO i nigdy nie kupuję danych adresowych.