SPOTKANIA OSOBISTE
Jeżeli potrzebne jest spotkanie osobiste – zapraszam do Poznania, gdzie mieszkam i jestem po prostu najczęściej.

Ale bardzo dużo podróżuję (spotkania z funduszami, wizytacje realizowanych inwestycji czy też wizyty w biznesach, które oferuję).

W ten sposób jestem na bieżąco z tym co się dzieje w poszczególnych inwestycjach i po prostu mam rękę na pulsie, dzięki czemu Ty jako inwestor możesz spać spokojnie – wiedząc, że ktoś (ja) czuwa.

Te częste wyjazdy to jeden z elementów mojej pracy. Angażujące czasowo i logistycznie. Paradoksalnie produkty inwestycyjne wypłacają mi wynagrodzenie za to, że … męczę je spotkaniami i pytaniami oraz dodatkowymi wizytacjami. I między innymi tę dodatkową wartość otrzymujesz inwestując z moim pośrednictwem.

Moje plany wyjazdowe i dostępność
Znajdziesz na tej stronie (to część portalu, na którym współpracujący ze mną inwestorzy otrzymują dostęp do bieżących ofert, materiałów oraz aktualności i postępów z realizowanych inwestycji). Po prostu kliknij tutaj.

Kontakt telefoniczny i Skype
Możliwy po wcześniejszym umówieniu terminu. Mogą to być także godziny wieczorne, w uzasadnionych przypadkach także w weekend.

Telefon: Można też dzwonić w ciągu dnia (604 796 034). Co prawda zwyczajowo telefon mam wyciszony (dla komfortu pracy bieżącej), ale jeżeli są nieodebrane połączenia oddzwaniam w przerwach w ciągu dnia lub wieczorem.
Skype: Mam cały czas wyłączony – aktywuję go wyłącznie w terminie wcześniej umówionej rozmowy. Adres Skype: rodzinnefinanse.
Kontakt email
Dostępny cały czas. Staram się odpowiadać na wiadomości w ciągu 1-2 dni roboczych

W sprawach dotyczących inwestycji proszę o kontakt na adresy e-mail: rs@rodzinnefinanse.pl lub inwestycje@rodzinnefinanse.pl.

Proszę zwrócić uwagę na wpisywany adres e-mail, aby był to jeden z powyższych adresów. Wysyłka wiadomości na adres @opiekuninwestora.pl może wydłużyć czas odpowiedzi. Firmy Rodzinne Finanse i Opiekun Inwestora to dwie różne firmy (gdzie jestem właścicielem lub współwłaścicielem).

Nie ma złych pytań …
…najgorsze to te, które nie zostały zadane…

W razie jakichkolwiek wątpliwości, proszę o kontakt.

Z życzeniami samych sukcesów inwestycyjnych,

Remigiusz Stanisławek

Trener inwestycyjny, pogromca mitów inwestowania, Certyfikowany Doradca Finansowy, jedyny w Polsce doradca finansowy z 3-krotnym tytułem Top Of The Table MDRT (największa światowa organizacja zrzeszająca doradców finansowych), autor zbyt wielu artykułów i publikacji w mediach, aby je tu wyliczać.