A więc interesujesz się inwestowaniem i pomnażaniem Twoich oszczędności?

Jeśli masz do zainwestowania przynajmniej dwadzieścia tysięcy złotych, zapraszam Cię do grupy moich Klientów.

Na sam początek dostaniesz ode mnie szczegółowo omówiony model działania Elitarnych Produktów Inwestycyjnych.

Zrozumiesz skąd się biorą ich regularne wyniki i że bezpieczeństwo nie wynika z deklaracji, ale jest obiektywne, pod warunkiem, że prowadzi Cię doradca, który nie ukryje przed Tobą „nieistotnych” szczegółów i który ma informacje z pierwszej ręki o działalności funduszu lub danego biznesu.

Naturalne, że producent danego rozwiązania nie powie Ci wszystkiego (przekonali się o tym inwestorzy w wielu ‚felernych’ obligacjach czy nawet Funduszach Zamkniętych bazując wyłącznie na slajdach reklamowych).

  • Dla mnie ważne jest, abyś zainwestował w produkt, który da Ci zwrot z inwestycji.
  • Dla producenta ważne jest, abyś zainwestował w jego produkt.

Następnie wspólnie przeanalizujemy oferty inwestycyjne pasujące do Twoich potrzeb.

Otrzymasz również moje wsparcie w trakcie trwania wybranych inwestycji. Zawsze zakładam długoletnią współpracę z inwestorem.

O Elitarnych Produktach Inwestycyjnych

W mojej ofercie znajdziesz Elitarne Produkty Inwestycyjne – często takie, które nie są dostępne w bankach czy dużych sieciach doradztwa finansowego.

Dlaczego?

Ponieważ takie firmy z zasady swojego działania muszą oferować produkty masowe.

Ja z kolei często dystrybuuję rozwiązania, które są przeznaczone dla wąskiej grupy inwestorów. Najczęściej będą to inwestycje oparte o biznesy – a nie inwestycje na rynkach kapitałowych (np. w akcje).

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudno zbudować bardzo dochodowe biznesy na bardzo dużą skalę. Szczególnie gdy mówimy o okazjach inwestycyjnych – które z natury są trudno skalowalne.

Dlatego w mojej ocenie najciekawsze inwestycje dostępne są tam, gdzie w grę nie wchodzą setki milionów złotych, a kilka do kilkudziesięciu milionów. Najczęściej 1-5 milionów.

Weźmy na przykład fundusz inwestujący na rynku wierzytelności obsługiwanych.

Fundusz generujący stabilne 7-9% rocznie. Stabilność wyników związana jest wprost z modelem realizowanego biznesu i odpowiedniej selekcji firm pożyczkowych z którymi współpracuje fundusz. Tu nie da się zainwestować stu milionów złotych. Dlatego fundusz rzadko przyjmuje inwestorów, i zdarza się, że w danej emisji może zainwestować mniej niż 10 osób. Taki fundusz nie będzie też oferowany w bankach.

Zarządzający nie ma potrzeby pozyskania 100 milionów w miesiąc, których nie mógłby zainwestować – kwota nieinwestowana obniża bieżące zyski funduszu.

Dlatego zarządzający woli inwestować mniejsze kwoty ale w sposób dający doskonały i stabilny wynik dla inwestorów, a także zysk dla funduszu z tytułu opłat za zarządzanie.

Jeden z takich funduszy w ciągu 2 lat zebrał od inwestorów mniej niż 15 milionów złotych.

Inny przykład to bezpośrednie inwestycje w biznesy działające na niewielką skalę. Zdarzało mi się promować inwestycje, które do realizacji biznesu potrzebowały np. jedynie kilka milionów złotych. I były to inwestycje dostępne w kilku firmach w Polsce.

Dam Ci kolejny przykład produktu o bardzo ograniczonej dostępności.

Jest nim fundusz inwestycyjny, dający inwestorom pisemną gwarancję określonego minimalnego zysku. Jest to doskonale zabezpieczona inwestycja biznesowa. Niestety taka okazja zdarza się raz na ponad 6 miesięcy. To rodzaj inwestycji, w której celem funduszu jest jak największe bezpieczeństwo biznesowe – stąd tak rzadkie i niewielkie emisje.

Mogę oferować tego typu inwestycje, ponieważ nie jestem zależny od żadnej instytucji finansowej.

Współpracuję z wieloma dostawcami rozwiązań inwestycyjnych. Przy oferowaniu produktów inwestycyjnych nie mam żadnych zapisów o zakazie konkurencji ani o planach sprzedażowych.

To ja wybieram produkty do oferty – w przeciwieństwie do pracowników banków, którzy muszą oferować to co nakazało kierownictwo. Niezależność i pełna swoboda działalności na tym rynku to efekt wielu lat budowania marki, nazwiska i zaufania wśród inwestorów.

Działając dekadę pod swoim własnym nazwiskiem w ograniczonej grupie inwestorów, nie mogę zaoferować Klientom produkty słabego, ale z dobrą dla mnie prowizją.

Obnażając przez lata wady i ukrywane sekrety konkretnych produktów finansowych zbudowałem sobie grupę „fanów”, którzy tylko czekają na moje potknięcie.

Z tego względu jestem wyjątkowo ostrożny dobierając produkty dla Klientów. Aby mieć dostęp do tego typu inwestycji, dołącz do grupy moich Klientów.

Zapraszam!

Remigiusz Stanisławek
Email: inwestycje@rodzinnefinanse.pl
Tel.: 604-796-034