Poszukujesz inwestycji?
Dołącz do Finansowego SPA

Inwestuj z Domem Maklerskim który działa pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego

Zapraszam do mojej grupy ponad 1000 inwestorów

Inwestycje kapitałowe pod nadzorem KNF

Najwyższa jakość formalna w inwestycjach to instrumenty finansowe nadzorowane przez KNF

Inwestycje w formie obligacji spółek, funduszy zamkniętych, produktów strukturyzowanych, zarządzania akcjami mogą być oferowane przez Domy Maklerskie, które podlegają szczegółowej kontroli ze strony Komisji Nadzoru Finansowego.


Celem nadzoru nad rynkiem finansowym jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania tego rynku, przejrzystości, zaufania do rynku finansowego, a także zapewnienie ochrony interesów uczestników tego rynku.

img_658d4e30336b8

Elementy oferty Domu Maklerskiego

01

Obligacje korporacyjne

Obligacje spółek z cykliczną wypłatą odsetek
:: Szczegóły

02

Produkty strukturyzowane

Krótkoterminowe inwestycje, często z ochroną kapitału
:: Szczegóły

03

Fundusze zamknięte

Publiczne i niepubliczne fundusze o ciekawych strategiach inwestycyjnych
:: Szczegóły

04

Usługi maklerskie

Portfele akcji oraz usługa prywatnego maklera
:: Szczegóły

05

Inwestycje deweloperskie

W formie obligacji korporacyjnych z oferty Domu Maklerskiego
:: Szczegóły

05

Usługi VIP

Dedykowane usługi inwestycyjne dla zamożnych inwestorów.
:: Szczegóły

Podstawy prawne mojej działalności

Zależą od formy i rodzaju inwestycji. W Polsce większość inwestycji kapitałowych zgodnie z przepisami prawa musi być realizowana za pośrednictwem Domów Maklerskich. Działając na rynku prawie 20 lat stawiam na pełną przejrzystość w tym zakresie – stąd dodatkowe wyjaśnienia. Proszę – zapoznaj się z nimi.


Instrumenty finansowe w rozumieniu ustawy o obrocie

Inwestycje w formie: produktów strukturyzowanych, obligacji korporacyjnych, funduszy FIZ publicznych i niepublicznych a także zarządzanych portfeli akcji z usługą doradztwa inwestycyjnego i prywatnego maklera to produkty z oferty Domu Maklerskiego.

Mogę je udostępniać inwestorom jako współpracownik AFI Domu Maklerskiego w oparciu o stosowne pełnomocnictwo.

Moja działalność w tym zakresie, tak samo jak działalność Domu Maklerskiego jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Więcej informacji na temat mojej współpracy z Domem Maklerskim znajdziesz na tej stronie.

W kontaktach z inwestorami występuję tu zawsze jako osoba fizyczna: Remigiusz Stanisławek działając jako przedstawiciel Domu Maklerskiego z którym współpracuję.


Wiesz już z kim możesz współpracować

Jeżeli chodzi o inwestowanie pieniędzy warto sprawdzić także doświadczenie oraz formalności i uprawnienia pośrednika finansowego i unikać inwestycji 'dostępnych pod stołem’ i z niepewnych źródeł.

Teraz Twój krok. Zapraszam do kontaktu,


Remigiusz Stanisławek
certyfikowany doradca finansowy EAFP

W zakresie zarządzania portfelami papierów wartościowych oraz usług prywatnego maklera występuję wyłącznie jako współpracownik AFI Domu Maklerskiego uprawniony do przedstawiania informacji o tej formie inwestycji.

Współpracę tę realizuję jako osoba fizyczna (Remigiusz Stanisławek) a nie jako firma Rodzinne Finanse. Firma Rodzinne Finanse w żadnym zakresie nie współpracuje z Domem Maklerskim. Szczegółowe wyjaśnienia różnicy działalności osobistej oraz firmowej znajdziesz na tej stronie.

Działalność Domu Maklerskiego w zakresie instrumentów finansowych objęta jest nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego

Informacje o mojej współpracy z Domem Maklerskim znajdziesz na tej stronie. Na postawie stosownego pełnomocnictwa posiadam uprawnienia do prezentowania zainteresowanym inwestorom informacji na temat oferty Domu Maklerskiego.

Oferta Domu Maklerskiego obejmuje także inne instrumenty finansowe w rozumieniu ustawy o obrocie oraz usługi takie jak: fundusze inwestycyjne otwarte i zamknięte, obligacje korporacyjne spółek, produkty strukturyzowane (w tym produkty z ochroną kapitału) a także inwestycje w akcje. Dostępne są także usługi 'prywatnego maklera’ czyli indywidualna opieka maklera oparta o 'doradztwo inwestycyjne’ z indywidualnymi warunkami współpracy a także ogólna usługa 'doradztwa inwestycyjnego’.

Formularz kontaktowy

Wstępne niezobowiązujące zgłoszenie

  Preferuję e-mailRozmowa telefonicznaRozmowa wideo – pokój konferencyjny onlineSpotkanie osobiste w PoznaniuSpotkanie osobiste w innym mieście

  Ogólna rozmowa na temat finansów osobistychInwestycje pod nadzorem KNFInwestycje alternatywne, film, złoto, nieruchomościUbezpieczenia na życie i zdrowiePlanowanie emerytalneStworzenie planu finansowegoAktywacja konta w portalu Finansowe SPAInny temat rozmowy

  Uwaga: Formularz zostanie bez odpowiedzi jeżeli nie podasz pełnych danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu). Twoje dane są bezpieczne – poważnie traktuję RODO.

  Jeżeli to jeszcze za wcześnie na rozmowę

  I po prostu chcesz na razie tylko otrzymać dodatkowe materiały
  to wypełnij anonimowy formularz zapisu na listę informacyjną
  lub zajrzyj na comiesięczny webinar informacyjny.

  Zapisz się na listę informacyjną

  Dołącz do grupy ponad tysiąca moich Klientów

  Pomagam indywidualnym inwestorom i ich rodzinom budować zamożność poprzez świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne, planowanie finansowe i zarządzanie majątkiem. Jeżeli Twoje cele finansowe to coś więcej niż tylko poduszka bezpieczeństwa i spłata kredytu na mieszkanie to zapraszam do Finansowego SPA. Wymagam tylko jednego: gotowości do zdobycia podstawowej wiedzy. To kilka godzin w skali roku – z szacunku do własnych pieniędzy.

  To naprawdę proste – nie będziesz uczył się gry na giełdzie ani robił doktoratu z finansów. Po prostu pewne zagadnienia warto znać na poziomie wystarczającym do podjęcia decyzji.

  01

  Na rynku od 2007 roku

  Od ponad 15 lat pomagam prywatnym inwestorom budować majątek

  02

  Certyfikowany doradca

  Z certyfikatem EAFP (Europejskiej Akademii Planowania Finansowego)

  03

  Trener finansowy / wykładowca

  A także twórca kursów i szkoleń i autor wielu finansowych portali edukacyjnych

  04

  Inwestor praktyk

  Moje prywatne inwestycje na kwotę kilku milionów PLN (do wglądu)

  05

  Top of the Table MDRT

  Jedyny w Polsce pośrednik z wielokrotnym tytułem ToT w Million Dollar Round Table

  05

  Pogromca mitów inwestowania

  Zamiast bajek sprzedażowych mówię jak jest a nie to co większość chce usłyszeć

  Szczegółowe informacje o mojej działalności, uprawnieniach, projektach edukacyjnych,
  wykładach i publikacjach a także o mnie prywatnie zebrałem na osobnych stronach:

  Poznajmy się – Remigiusz Stanisławek

  Pomagam indywidualnym inwestorom i ich rodzinom budować zamożność poprzez świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne i zarządzanie majątkiem.
  Jeżeli Twoje cele finansowe to coś więcej niż tylko poduszka bezpieczeństwa i spłata kredytu na mieszkanie to zapraszam do współpracy,
  Remigiusz Stanisławek
  Certyfikowany Doradca Finansowy
  EAFP, FECIF, MDRT ToT

  Potrzebujesz informacji?

  Zostaw adres e-mail aby otrzymać dodatkowe materiały informacyjne i przypomnienie o najbliższym webinarze na temat mojej działalności.

    

   Polityka Prywatności, RODO, Podstawy prawne działalności, Wpis do rejestru KNF , Ryzyka, Rezygnacja
   © 2007 - :: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse.


   Portal prowadzą wspólnie: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse z siedzibą w Poznaniu, os. St. Batorego 59A/1 NIP: 618-164-12-13. Działalność firmy Rodzinne Finanse nie jest związana z formami inwestowania o których mówi "Ustawa o obrocie instrumentami finansowymi" i nie jest nadzorowana przez KNF. Natomiast Remigiusz Stanisławek jako osoba fizyczna jest umocowanym współpracownikiem Domu Maklerskiego i ma uprawnienia do udzielania inwestorom informacji na temat instrumentów finansowych w formie m.in. akcji, obligacji korporacyjnych, funduszy zamkniętych z oferty Domu Maklerskiego które to inwestycje objęte są nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Więcej informacji na temat formalno-prawnej różnicy między działalnością firmy Rodzinne Finanse a moją osobistą działalnością jako osoba fizyczna w tematach inwestycyjnych znajdziesz na tej stronie.


   Informacje podane w portalu zawierają wyłącznie opisy, obliczenia, analizy i przykłady o charakterze informacyjnym. Opisywane inwestycje nie są lokatą bankową, z inwestowaniem wiąże się ryzyko, a podane stopy zwrotu z inwestycji są wartościami historycznymi lub oczekiwanymi i nie stanowią gwarancji uzyskania podobnych wyników w przyszłości ani tym bardziej gwarancji ochrony kapitału. Materiał na stronach moich portali nie może być traktowany jako rekomendacja do zawierania jakichkolwiek transakcji na rynku kapitałowym. Każda inwestycja wymaga indywidualnej oceny ryzyka przez inwestora. Informacje nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art. 69, par. 2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005 r. Mają charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb inwestora.