Poszukujesz inwestycji?
Dołącz do Finansowego SPA

A więc zaintrygowała Cię możliwość inwestycji w biznes filmowy?

Porozmawiajmy na temat inwestowania w…

Produkcje filmowe
:: od 10.000 zł

To mało znana

forma inwestycji, gdzie musisz mieć duże zaufanie do prowadzących biznes.

Z pewnością znasz z mediów historie osób, które zainwestowały w film i nigdy nie zobaczyły swoich pieniędzy… Forma udziałów w spółce filmowej lub akcji z opcją wykupu w tych biznesach są bardzo ryzykowne ponieważ jesteś tylko drobnym inwestorem.

Dlatego przygotowaliśmy formę Umowy Inwestycyjnej ze spółką w której jestem współwłaścicielem – gdzie pierwszeństwo w zyskach mają inwestorzy.

To wyjątkowy model inwestycji gdzie wpływy dla inwestorów pojawiają się na bieżąco już po wejściu na pierwsze pola eksploatacji a przychody mogą wpływać nawet 10 lat, gdzie pieniądze już wypłacone mogą równolegle pracować w innych inwestycjach!

img_656d18c129491

To NIE JEST inwestycja pod nadzorem KNF!

Inwestycja w biznes filmowy jest formą inwestycji alternatywnej. To nie jest inwestycja firmowana Domem Maklerskim ani żadną inną nadzorowaną instytucją finansową. Tym samym Komisja Nadzoru Finansowego w żaden sposób nie nadzoruje procesu oferowania inwestycji w biznes filmowy.

Moja osobista (jako osoba fizyczna) współpraca z AFI Domu Maklerskiego dotyczy zupełnie innych inwestycji a tym samym inwestycji w biznes filmowy nie można w żaden sposób interpretować jako objętej jakimkolwiek nadzorem KNF. Więcej wyjaśnień na temat różnic mojej działalności jako osoby fizycznej oraz jako firmy przedstawiam na tej stronie w sekcji regulaminów portalu.

Każda dodatkowa wiedza to większe zyski przy mniejszym ryzyku. Także gdy chodzi o…

Biznes filmowy

Jako zamożni właściciele biznesu na pierwszym miejscu stawiamy wyniki inwestorów. Ostrożnie dobieramy produkcje do portfela, dając każdemu możliwość dywersyfikacji w różne produkcje filmowe.

Nie sztuką jest sfinansować film. Sztuką jest dobrze zabezpieczyć swoje prawa

Spółka filmowa, której jestem współzałożycielem współpracuje z największym biznesem dystrybucji filmowej w Polsce. Z setkami produkcji i doświadczeniem w sprzedaży do kin, VOD i platform streamingowych.

Działamy jako duży koproducent

A to daje możliwości dyktowania warunków i zabezpieczania interesów i kontroli wydatków a także częściowo wpływu na końcowe dzieło. Wiemy ile powinien kosztować film aby był potencjał do zysków.

img_657d653e801d9

Porozmawiajmy o inwestowaniu

Wstępne niezobowiązujące zgłoszenie

  Preferuję e-mailRozmowa telefonicznaRozmowa wideo – pokój konferencyjny onlineSpotkanie osobiste w PoznaniuSpotkanie osobiste w innym mieście

  Ogólna rozmowa na temat finansów osobistychInwestycje pod nadzorem KNFInwestycje alternatywne, film, złoto, nieruchomościUbezpieczenia na życie i zdrowiePlanowanie emerytalneStworzenie planu finansowegoAktywacja konta w portalu Finansowe SPAInny temat rozmowy

  Uwaga: Formularz zostanie bez odpowiedzi jeżeli nie podasz pełnych danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu). Twoje dane są bezpieczne – poważnie traktuję RODO.

  Jeżeli to jeszcze za wcześnie na rozmowę

  I po prostu chcesz na razie tylko otrzymać dodatkowe materiały
  to wypełnij anonimowy formularz zapisu na listę informacyjną
  lub zajrzyj na comiesięczny webinar informacyjny.

  Zapisz się na listę informacyjną

  Inwestycja w biznes filmowy: jak wygląda współpraca ze mną?

  Inwestycję realizujesz w formie Umowy Inwestycyjnej przez osobną spółkę, której jestem współzałożycielem i współwłaścicielem

  Po przesłanym zgłoszeniu otrzymasz dodatkowe informacje:

  • jakie produkcje zrealizowaliśmy
  • jakie są warunki umowy inwestycyjnej
  • dostęp do dodatkowych materiałów edukacyjnych o modelu biznesu filmowego (dużo ciekawostek z branży)

  Dołącz do grupy ponad tysiąca moich Klientów

  Pomagam indywidualnym inwestorom i ich rodzinom budować zamożność poprzez świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne, planowanie finansowe i zarządzanie majątkiem. Jeżeli Twoje cele finansowe to coś więcej niż tylko poduszka bezpieczeństwa i spłata kredytu na mieszkanie to zapraszam do Finansowego SPA. Wymagam tylko jednego: gotowości do zdobycia podstawowej wiedzy. To kilka godzin w skali roku – z szacunku do własnych pieniędzy.

  To naprawdę proste – nie będziesz uczył się gry na giełdzie ani robił doktoratu z finansów. Po prostu pewne zagadnienia warto znać na poziomie wystarczającym do podjęcia decyzji.

  01

  Na rynku od 2007 roku

  Od ponad 15 lat pomagam prywatnym inwestorom budować majątek

  02

  Certyfikowany doradca

  Z certyfikatem EAFP (Europejskiej Akademii Planowania Finansowego)

  03

  Trener finansowy / wykładowca

  A także twórca kursów i szkoleń i autor wielu finansowych portali edukacyjnych

  04

  Inwestor praktyk

  Moje prywatne inwestycje na kwotę kilku milionów PLN (do wglądu)

  05

  Top of the Table MDRT

  Jedyny w Polsce pośrednik z wielokrotnym tytułem ToT w Million Dollar Round Table

  05

  Pogromca mitów inwestowania

  Zamiast bajek sprzedażowych mówię jak jest a nie to co większość chce usłyszeć

  Szczegółowe informacje o mojej działalności, uprawnieniach, projektach edukacyjnych,
  wykładach i publikacjach a także o mnie prywatnie zebrałem na osobnych stronach:

  Poznajmy się – Remigiusz Stanisławek

  W czym jeszcze mogę pomóc?

  Wiedza i edukacja

  Podana w skróconej formie - oszczędzasz czas i wiesz więcej.

  Planowanie spadkowe

  Warto połączyć inwestycje i ubezpieczenia choćby z najprostszym testamentem.

  Plan finansowy

  Możliwość stworzenia profesjonalnego Planu Finansowego dla Twojej rodziny.

  Zamknięty portal

  Portal Finansowe SPA - wszelkie elementy Twoich finansów osobistych w jednym miejscu.

  img_6566289d7feea
  img_656a90cb48255

  Opieka i serwis

  Monitorowanie inwestycji, wsparcie w formalnościach, dodatkowe konsultacje.

  Mapa majątku

  Materiały do analizy i monitorowania majątku netto oraz rodzinnych finansów.

  Rodzinny plan emerytalny

  Obliczenia uwzględniające inflację i narzędzia do monitorowania celów inwestycyjnych.

  Finansowa 'druga opinia'

  Przegląd posiadanych produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i emerytalnych

  Pomagam indywidualnym inwestorom i ich rodzinom budować zamożność poprzez świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne i zarządzanie majątkiem.
  Jeżeli Twoje cele finansowe to coś więcej niż tylko poduszka bezpieczeństwa i spłata kredytu na mieszkanie to zapraszam do współpracy,
  Remigiusz Stanisławek
  Certyfikowany Doradca Finansowy
  EAFP, FECIF, MDRT ToT

  Potrzebujesz informacji?

  Zostaw adres e-mail aby otrzymać dodatkowe materiały informacyjne i przypomnienie o najbliższym webinarze na temat mojej działalności.

    

   Polityka Prywatności, RODO, Podstawy prawne działalności, Wpis do rejestru KNF , Ryzyka, Rezygnacja
   © 2007 - :: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse.


   Portal prowadzą wspólnie: Remigiusz Stanisławek oraz firma Rodzinne Finanse z siedzibą w Poznaniu, os. St. Batorego 59A/1 NIP: 618-164-12-13. Działalność firmy Rodzinne Finanse nie jest związana z formami inwestowania o których mówi "Ustawa o obrocie instrumentami finansowymi" i nie jest nadzorowana przez KNF. Natomiast Remigiusz Stanisławek jako osoba fizyczna jest umocowanym współpracownikiem Domu Maklerskiego i ma uprawnienia do udzielania inwestorom informacji na temat instrumentów finansowych w formie m.in. akcji, obligacji korporacyjnych, funduszy zamkniętych z oferty Domu Maklerskiego które to inwestycje objęte są nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Więcej informacji na temat formalno-prawnej różnicy między działalnością firmy Rodzinne Finanse a moją osobistą działalnością jako osoba fizyczna w tematach inwestycyjnych znajdziesz na tej stronie.


   Informacje podane w portalu zawierają wyłącznie opisy, obliczenia, analizy i przykłady o charakterze informacyjnym. Opisywane inwestycje nie są lokatą bankową, z inwestowaniem wiąże się ryzyko, a podane stopy zwrotu z inwestycji są wartościami historycznymi lub oczekiwanymi i nie stanowią gwarancji uzyskania podobnych wyników w przyszłości ani tym bardziej gwarancji ochrony kapitału. Materiał na stronach moich portali nie może być traktowany jako rekomendacja do zawierania jakichkolwiek transakcji na rynku kapitałowym. Każda inwestycja wymaga indywidualnej oceny ryzyka przez inwestora. Informacje nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art. 69, par. 2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005 r. Mają charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb inwestora.