Od inwestorów oczekuję przede wszystkim…

… gotowości do zdobywania dodatkowej wiedzy.


Dlatego mówię wprost:

Współpraca ze mną nie jest dla każdego:

 • jeżeli poszukujesz doradcy finansowego który zadzwoni i powie proszę zainwestować tu i tu bo to są świetne inwestycje – to nasza współpraca nie zadziała
 • jeżeli chcesz po prostu zainwestować i ‘mieć to z głowy’ i nie chcesz zdobywać dodatkowej wiedzy ani rozumieć projektów w które inwestujesz – także nie mamy o czym rozmawiać

Jeżeli chcesz świadomie inwestować – musisz zdobyć podstawową wiedzę

Dam Ci ją!

To przede wszystkim:

 • kompendium mojego kilkunastoletniego doświadczenia w prywatnych inwestycjach kapitałowych na wielu rynkach, gdzie zrealizowałem własne inwestycje na kwotę kilku milionów złotych w kilkudziesięciu produktach inwestycyjnych, w kilkunastu branżach, w różnych formach inwestowania (fundusze otwarte, zamknięte, produkty UFK, obligacje korporacyjne, pożyczki do spółek, udziały w spółkach, akcje spółek niepublicznych czy też kilka inwestycji alternatywnych).
 • wiedza od innych praktyków z branży (np. specjalistów w zakresie elementów planowania finansowego)
 • praktyczna (a nie potoczna) wiedza o specyfice różnych instrumentów finansowych pochodząca od kancelarii prawnych specjalizujących się w tematyce rynku finansowego
 • ’insider info’ czyli niedostępna publicznie wiedza o różnych branżach w które inwestujemy – wprost od prowadzących poszczególne biznesy. Zawierająca to co lubię najbardziej: same konkrety, matematykę zysków w tych branżach, informacje finansowe, zasady prowadzenia poszczególnych biznesów i tym podobne.

To wszystko w ramach dostępu do Finansowego SPA

Po zalogowaniu w portalu inwestora oprócz informacji o możliwościach inwestycyjnych znajdziesz wiele materiałów edukacyjnych.

To między innymi:

 • artykuły edukacyjne
 • arkusze kalkulacyjne
 • nagrania edukacyjne
 • webinary ze spółkami
 • webinary o formach inwestycji i branżach inwestycyjnych
 • spotkania online, sesje pytań i odpowiedzi
 • matematyka zysków w biznesach
 • zasady czytania sprawozdań finansowych w wybranych branżach
 • ryzyka w inwestowaniu
 • zasady / ankiety do samodzielnej pracy nad finansami osobistymi i planowania finansowego

Chcesz rozpocząć wspólne inwestowanie?

Ale jeżeli z jakiegoś powodu uznasz że jest za wcześnie na rozmowę i chcesz na razie anonimowo (wystarczy email) uzyskać więcej informacji na temat wybranych możliwości inwestycyjnych skorzystaj z uproszczonego formularza poniżej. Otrzymasz e-mailem pakiet dodatkowych informacji.

  Formularz wstępnego zainteresowania

  Jeżeli na razie oczkujesz tylko dodatkowych informacji.

  Email (wymagane)

  Chcę uzyskać więcej informacji na temat (*): (możesz zaznaczyć kilka tematów)
  Inwestycje w biznesy - forma pożyczki (7-9% rocznie - od 20.000 zł)Inwestycje w biznesy - wspólnik w biznesie (od 50.000 zł)Inwestycje deweloperskie (6-8% rocznie od 10.000 zł)Złoto (od 20 gram)Inwestycja w biznes filmowy (od 10.000 zł)Ubezpieczenia na życieInne tematy (proszę opisać w polu komentarza)

  Imię i nazwisko, telefon (opcjonalne)

  Dodatkowe informacje / pytania (opcjonalne)

  Informacje dodatkowe dotyczące formalnego umocowania w poszczególnych formach inwestowania

  (*) Inwestycje w formie pożyczek / udziałów w spółkach / inwestycje alternatywne nie są instrumentami inwestycyjnymi w rozumieniu o obrocie, nie podlegają nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego, nie są w żaden sposób powiązane z jakimkolwiek Domem Maklerskim. Te inwestycje realizować możesz za moim pośrednictwem, gdzie występuję jako firma: Remigiusz Stanisławek Rodzinne Finanse

  (**) Inwestycje finansowe w rozumieniu ustawy o obrocie to np. obligacje, akcje czy też fundusze zamknięte. Inwestycje te realizuje się za pośrednictwem wybranego przez inwestora Domu Maklerskiego (jednego lub kilku). Są to inwestycje podlegające pod nadzór KNF – przy czym nie oznacza to bezpieczeństwa tych inwestycji ani żadnych gwarancji. KNF nadzoruje głównie procesy związane np. z procesami przygotowania oferty, obsługi oferty, obsługi procedury zapisów na takie inwestycje. Zgodnie z obowiązującymi przepisami moja współpraca z wybranym przeze mnie Domem Maklerskim realizowana jest jako współpracownik AFI (Agenta Firmy Inwestycyjnej) w oparciu o stosowne pełnomocnictwo (do wglądu na spotkaniach osobistych). Jednocześnie informuję że moja współpraca z AFI w ramach obsługi inwestorów dla Domu Maklerskiego jest realizowana przez mnie: Remigiusz Stanisławek (osoba fizyczna) a nie jako firma Remigiusz Stanisławek Rodzinne Finanse.