CO OTRZYMASZ
Otrzymasz wiedzę, pomoc i wsparcie w prowadzeniu Twoich inwestycji
Ale mam także swoje wymagania dotyczące współpracy!

Nie muszę przypominać jak kończyły się inwestycje zawarte w pośpiechu w punktach na rogu ulicy u ‚niezależnych’ doradców finansowych gdzie inwestorzy nawet nie przeczytali umowy, patrząc tylko na slajdy sprzedażowe całkowicie nie rozumiejąc tego w co inwestowane były ich oszczędności…

site-img33

Gotowość do zdobycia podstawowej wiedzy
Inwestowanie to nie loteria. Trzeba wiedzieć w co lokowane są Twoje oszczędności. Dlatego w pierwszych 3-4 miesiącach współpracy łącznie (nie co miesiąc…) musisz poświęcić co najmniej 4-5 godzin na zapoznanie się z udostępnianymi materiałami, poznając proponowane produkty inwestycyjne. Nie musisz stawać się ekspertem – wystarczy poznać podstawy inwestowania. A ja tę podstawową wiedzę podam Ci na tacy.

site-img33

A później wystarczy już 10 minut w miesiącu
Produkty bezobsługowe nie oznaczają że można po prostu wpłacić pieniądze i biernie inwestować wiele lat! Inwestycje czasem trzeba zmieniać. Rynki się zmieniają, dziś świetnie biznesy – mogą zacząć zarabiać mniej. Zmieniają się ludzie zarządzający funduszami. Pojawiają się nowe kierunki inwestycji. Nie musisz tego wszystkiego śledzić. Ale warto czasem przeczytać aktualności, które udostępniam na temat posiadanych przez Ciebie inwestycji.