Oj… w mailu, który otrzymałeś pojawił się błędny link. Poprawne linki do zapisów na szkolenia to:


A biznes, o którym będziemy opowiadać na szkoleniu znasz na 100%. Kto wie – jeżeli mieszkasz w Warszawie / Wrocławiu/ Poznaniu to może nawet kilka razy w tygodniu korzystasz z usług tej firmy?

W takie biznesy też można zainwestować. Zwyczajowo produkty z mojej oferty zarabiają 7-9% w skali roku. Z krótką (1-3 letnią) blokadą kapitału.

Dowiesz się co to za biznes, zadasz pytania na  żywo, poznasz od drugiej strony branżę którą na pewno znasz jako konsument. Choćby z tego tylko powodu warto zapisać się na szkolenie!

No i dowiesz się wreszcie co oznaczają tajemnicze trzy siódemki, które czasem pojawiają się w emisjach obligacji. Opowie Ci o tym właściciel dużego biznesu!

To co – słyszymy się we wtorek? (spotkanie NIE BĘDZIE nagrane)

Wtorek, 23 stycznia, godzina 19:30

Wtorek, 23 stycznia, 19:30
Przez internet, na żywo!

Na najbliższe szkolenie zaprosiłem osobę, która zrealizowała wiele biznesów na ponad 100 mln zł. Osobę, która opowie o biznesie, który tworzy od kilku lat w Polsce, o trzech nogach tego biznesu (w jednej z nich jest po prostu liderem).

Dlaczego warto skorzystać?

Wielu inwestorów w Polsce korzystając z ofert np. funduszy, obligacji korporacyjnych czy innych form inwestowania decyzję podejmuje na podstawie ‚zapewnień doradcy‚. Którzy często zapewniają „sam bym też zainwestował”… Słabe to!

Ja wszystkie moje oszczędności (niemałe) inwestuję w dokładnie te same produkty, które polecam inwestorom!

Dlaczego nie boję się inwestować w inwestycje biznesowe (inwestycje deweloperskie, wierzytelności, biznesy, wybrane projekty Venture Capital)?

Ponieważ w każdej inwestycji oprócz ‚slajdów marketingowych’ doskonale znam te inwestycje:

  • ludzi, którzy je prowadzą. Każdą firmę można doprowadzić do upadłości, jeżeli prowadzący biznes nie ma kompetencji lub … ma taki cel,
  • wiedza o branży – przeraża mnie jak wielu inwestorów inwestuje w jakieś branże biznesu (tylko dlatego że akurat pojawiła się jakaś nowa emisja) nie mając żadnej wiedzy o takim biznesie
  • matematyka biznesu –  ja osobiście inwestuję tylko tam, gdzie wiem (znając ludzi z firmy i mając dostęp do wielu informacji z tej firmy, ale też z innych z tej samej branży) ile tak naprawdę się w danym biznesie zarabia
  • i wiele innych!