Działam w całym kraju

Poznań, Warszawa, Wrocław...

Pn, Śr, Pi : 19.oo-21.oo

Dodatkowy dyżur telefoniczny

604 796 034 (10.oo-15.oo)

Działam w całym kraju

Poznań, Warszawa, Wrocław...

Pn, Śr, Pi : 19.oo-21.oo

Dodatkowy dyżur telefoniczny

604 796 034 (10.oo-15.oo)

Dziękuję za Twoją rejestrację na szkolenie online

Witaj inwestorze,

jeżeli poprawnie wypełnił(a)eś formularz to na Twój adres e-mail system wysłał wiadomość z linkiem do szkolenia online. Sprawdź proszę czy wiadomość dotarła. Jeżeli nie – to możesz zarejestrować się ponownie.

Nie musisz nic instalować – tak zwany „pokój konferencyjny” otworzy się w osobnym oknie przeglądarki internetowej.

Pamiętaj – szkolenie ma zaplanowaną godzinę rozpoczęcia. Zanim się rozpocznie to na stronie konferencji zobaczysz informację: „Wydarzenie jeszcze się nie rozpoczęło„. Wygląda to mniej więcej tak:


Nie musisz nic robić. Po prostu poczekaj. Gdy tylko rozpocznę spotkanie,  pokój szkoleniowy otworzy się automatycznie.

Spotkanie ma formę prezentacji. Ja prezentuję slajdy/ strony internetowe, a Ty jako uczestnik zdobywasz wiedzę. Nie musisz mieć kamery ani mikrofonu.

To są spotkania na żywo. Możesz zadawać pytania na czacie.

A tymczasem – do usłyszenia!

Pozdrawiam,

Remigiusz Stanisławek

Poszukujesz pomocy w inwestowaniu?

Zapraszam Cię do grupy moich Klientów, dla których dostarczam starannie wybrane, działające na małą skalę inwestycje bezobsługowe.

Pierwszym krokiem jest:

Kim jest Remigiusz Stanisławek?

Nazywam się Remigiusz Stanisławek. Jeżeli mnie jeszcze nie znasz, należę do elitarnego grona około 200 Doradców Finansowych Certyfikowanych przez Europejską Akademię Planowania Finansowego. Jest to o tyle istotne, że doradcą finansowym pracującym w banku czasami nawet w private bankingu może być dzisiaj każdy – nawet osoba bez wykształcenia finansowego.

Ponadto pracując od dekady z klientami jako jeden z kilkunastu w Europie osiągnąłem status Top Of The Table organizacji MDRT najbardziej prestiżowej organizacji doradców finansowo-ubezpieczeniowych na świecie.

Te tytuły i organizacje nie tylko zobowiązują mnie do ciągłej edukacji oraz najwyższego poziom obsługi i rzetelności wobec Inwestorów. Oznaczają one, że w przeciwieństwie do typowego doradcy finansowego, mogę ignorować złe produkty nawet jeśli dają one dobrą prowizję.

Mało tego, jako jeden z niewielu w Polsce na swoim blogu i szkoleniach przestrzegałem przed produktami, które tysiące polskich inwestorów wpędziły w tarapaty. Nagłośniłem aferę Kwartalnych Zysków, dzięki czemu wycofano z rynku wiele toksycznych produktów.

Pamiętaj, w banku usłyszysz tylko marketingowy bełkot obiecujący automatyczne zyski i brak ryzyka.

Ja, rozmawiając z Inwestorem, zaczynam zawsze od ryzyk związanych z danym produktem. Często aktywnie zniechęcam go do momentu, gdy jestem pewien iż rozumie wszystkie zagrożenia. Dzięki temu zyskałem zaufanie wielu zamożnych Inwestorów, którzy inwestują ze mną przez wiele lat.

Mam ten komfort, że pracuję wyłącznie z inwestorami racjonalnymi – tymi którzy chcą zrozumieć w co inwestują a nie tylko usłyszeć zapewnienia, że będzie dobrze.

Top