Działam w całym kraju

Poznań, Warszawa, Wrocław...

Pn, Śr, Pi : 19.oo-21.oo

Dodatkowy dyżur telefoniczny

604 796 034 (10.oo-15.oo)

Działam w całym kraju

Poznań, Warszawa, Wrocław...

Pn, Śr, Pi : 19.oo-21.oo

Dodatkowy dyżur telefoniczny

604 796 034 (10.oo-15.oo)

Interesują Cię inwestycje w wierzytelności?

Inwestycje w wierzytelności to od kilku lat jedne z najbardziej przewidywalnych inwestycji bezobsługowych.

Te najlepsze (działające na małą skalę) zarabiają dla inwestorów od 7-10% rocznie. Te słabsze (masowe, oferowane hurtowo w bankach i firmach na rogu ulicy) czasem zarabiają 2-5% rocznie, a czasem mniej. Dlaczego te słabe tak mało zarabiają? Mając wielki napływ gotówki od inwestorów inwestują ‚w co popadnie’ co oczywiście nie wpływa pozytywnie na wyniki.

W mojej ofercie – znajdziesz kilka starannie wybranych inwestycji tego typu. Działających na małą skalę. Są to zarówno inwestycje w wierzytelności tradycyjne (zyski na poziomie 6%-8%) jak i najbardziej popularne inwestycje w wierzytelności obsługiwane – czyli pozabankowe 1-2 letnie pożyczki dla osób prywatnych i dla firm (absolutnie nie są to chwilówki!). Najbardziej przewidywalny i prosty model biznesu.

Ryzyka? Oczywiście występują

Ale – niektóre z inwestycji mają te ryzyka doskonale zabezpieczone. Inwestując ze mną otrzymasz wszelkie informacje o tych inwestycjach. Dokładnie omówione przepływy finansowe, koszty funkcjonowania takich biznesów. Co pozwala zrozumieć skąd biorą się zyski dla inwestorów, dlaczego wynoszą od 7-9%.

Dowiesz się też dlaczego inwestycje w mojej ofercie są odporne na zmiany prawa

Na pewno znasz moje podejście do współpracy z inwestorami. Po prostu wymagam aby zapoznać się szczegółowo z proponowanymi inwestycjami. Dlatego przy tych inwestycjach dostarczam dostęp do wielu szczegółowych informacji.Tu można inwestować  nawet ponad 50% wartości portfela.

Oczekując przy relatywnie niewielkim ryzyku zysków na poziomie 7-9% rocznie. A mogąc zainwestować ponad 300.000 zł można ten wynik podnieść o 1-2 punkty procentowe.

Po wypełnieniu formularza

Otrzymasz dostęp do bardziej szczegółowych materiałów. Wysłanie zgłoszenia do niczego nie zobowiązuje. Daje po prostu możliwość otrzymania dodatkowych materiałów opisujących polecaną inwestycję.

Teraz Twój krok

Wypełnienie formularza zajmie kilka minut.

Dlaczego mam podać te dane?

Po to abym mógł się z Tobą skontaktować. Później, na etapie rozpoczęcia inwestycji czasem konieczne jest podanie dodatkowych danych.

Odpowiadam wyłącznie na w pełni wypełnione formularze.

Zamiast formularza?

Możesz skontaktować się ze mną w tradycyjny sposób.

Mój e-mail oraz numer telefonu (604 796 034) także są do Twojej dyspozycji. Pisząc do mnie e-mail proszę przedstaw się.

Z życzeniami samych sukcesów inwestycyjnych,

Remigiusz Stanisławek

Trener inwestycyjny, pogromca mitów inwestowania, Licencjonowany Doradca Finansowy, jedyny w Polsce doradca finansowy z 4-krotnym tytułem Top Of The Table MDRT (największa światowa organizacja zrzeszająca doradców finansowych), autor zbyt wielu artykułów i publikacji w mediach, aby je tu wyliczać.

Formularz zainteresowania inwestycjami w wierzytelności obsługiwane

Cenię Twoją prywatność: Dane z formularza wykorzystam wyłącznie do  przesłania dodatkowych informacji o wybranych inwestycjach a później o ich szczegółach. Ty zdecydujesz o tym co dalej i czy warto kontynuować rozmowy.

Dobrze wiedzieć z kim będziesz współpracować!

Wiele portali polecających inwestycje ukrywa kto za tym stoi.
Ja nie mam nic do ukrycia. Pomagam inwestować od 2005 roku i zapraszam do współpracy!

Top