Działam w całym kraju

Poznań, Warszawa, Wrocław...

Pn, Śr, Pi : 19.oo-21.oo

Dodatkowy dyżur telefoniczny

604 796 034 (10.oo-15.oo)

Działam w całym kraju

Poznań, Warszawa, Wrocław...

Pn, Śr, Pi : 19.oo-21.oo

Dodatkowy dyżur telefoniczny

604 796 034 (10.oo-15.oo)

Interesują Cię inwestycje w innowacyjne biznesy?

Venture Capital to inwestycje w innowacyjne biznesy, w których stajesz się ich udziałowcem. Dziś tego typu inwestycje dostępne są już od kilku tysięcy złotych.

Po co inwestować w Venture Capital? Po to aby tak jak Aniołowie Biznesu móc sprzedać udziały w przyszłości z dużym zyskiem w momencie wyjścia z inwestycji.

Ile można zarobić? Od minus 100% do ponad 1000%.

Jak ograniczać ryzyko? Wybierając odpowiednio dobrane firmy, na wyższym poziomie rozwoju (np. mające już produkt i już go sprzedające). I oczywiście dywersyfikując portfel na kilka firm.

Ja dostarczam informacji o starannie wybranych firmach, które bardzo dokładnie analizuję zanim dodam je do mojej oferty. Po to abyś Ty jako inwestor nie musiał przeglądać oferty rynkowej.

Na pewno znasz moje podejście do współpracy z inwestorami. Po prostu wymagam aby zapoznać się szczegółowo z proponowanymi inwestycjami. Dlatego przy tych inwestycjach dostarczam dostęp do wielu szczegółowych informacji.

Warto zainwestować tutaj 10-30% wartości portfela.

 

Po wypełnieniu formularza

Otrzymasz dostęp do bardziej szczegółowych materiałów. Wysłanie zgłoszenia do niczego nie zobowiązuje. Daje po prostu możliwość otrzymania dodatkowych materiałów opisujących polecaną inwestycję.

Teraz Twój krok

Wypełnienie formularza zajmie kilka minut.

Dlaczego mam podać te dane?

Po to abym mógł się z Tobą skontaktować. Później, na etapie rozpoczęcia inwestycji czasem konieczne jest podanie dodatkowych danych.

Odpowiadam wyłącznie na w pełni wypełnione formularze.

Zamiast formularza?

Możesz skontaktować się ze mną w tradycyjny sposób.

Mój e-mail oraz numer telefonu (604 796 034) także są do Twojej dyspozycji. Pisząc do mnie e-mail proszę przedstaw się.

Z życzeniami samych sukcesów inwestycyjnych,

Remigiusz Stanisławek

Trener inwestycyjny, pogromca mitów inwestowania, Licencjonowany Doradca Finansowy, jedyny w Polsce doradca finansowy z 4-krotnym tytułem Top Of The Table MDRT (największa światowa organizacja zrzeszająca doradców finansowych), autor zbyt wielu artykułów i publikacji w mediach, aby je tu wyliczać.

Formularz zainteresowania inwestycjami Venture Capital

Cenię Twoją prywatność: Dane z formularza wykorzystam wyłącznie do  przesłania dodatkowych informacji o wybranych inwestycjach a później o ich szczegółach. Ty zdecydujesz o tym co dalej i czy warto kontynuować rozmowy.

Dobrze wiedzieć z kim będziesz współpracować!

Wiele portali polecających inwestycje ukrywa kto za tym stoi.
Ja nie mam nic do ukrycia. Pomagam inwestować od 2005 roku i zapraszam do współpracy!

Top