Jeżeli potrzebne jest spotkanie osobiste – zapraszam do Poznania, gdzie mieszkam i jestem po prostu najczęściej.

Ale bardzo dużo podróżuję (spotkania z funduszami, wizytacje realizowanych inwestycji czy też wizyty w biznesach, które oferuję).

W ten sposób jestem na bieżąco z tym co się dzieje w poszczególnych inwestycjach i po prostu mam rękę na pulsie, dzięki czemu Ty jako inwestor możesz spać spokojnie – wiedząc, że ktoś (ja) czuwa.

Te częste wyjazdy to jeden z elementów mojej pracy. Angażujące czasowo i logistycznie. Paradoksalnie produkty inwestycyjne wypłacają mi wynagrodzenie za to, że … męczę je spotkaniami i pytaniami oraz dodatkowymi wizytacjami. I między innymi tę dodatkową wartość otrzymujesz inwestując z moim pośrednictwem.

Maj 2017

Mam zaplanowane kilka wyjazdów – na których mogę zaproponować spotkanie osobiste.

  • 18.05 i 19.05 (do 15:00) możliwe spotkanie w Warszawie

Plany na czerwiec

Od 1.06 do 20.06 jestem w USA (Floryda) na kongresie MDRT, spotkaniach branżowych i oczywiście także w formie urlopu. Tym razem jadę sam, bez rodziny. Dlatego pakuję do samolotu rower i plan jest prosty: przejażdżka rowerowa wzdłuż wybrzeża Florydy. Taki model ma wielką zaletę – nie muszę w tej chwili decydować czy wschodnim czy zachodnim wybrzeżem.

W tym czasie – jestem cały czas dostępny e-mailowo. Telefonicznie też (mam numer stacjonarny Skype). Rozmowy możliwe po umówieniu terminu. A na e-maile odpowiadam raz dziennie (proszę brać pod uwagę różnicę czasu).

Nie ma to żadnego wpływu na możliwość inwestowania. Każda z oferowanych inwestycji może być u mnie realizowana, także gdy jestem na dłuższym wyjeździe.

 

Kontakt telefoniczny i Skype

Możliwy po wcześniejszym umówieniu terminu. Mogą to być także godziny wieczorne, w uzasadnionych przypadkach także w weekend.

  • Telefon: Można też dzwonić w ciągu dnia (604 796 034). Co prawda zwyczajowo telefon mam wyciszony (dla komfortu pracy bieżącej), ale jeżeli są nieodebrane połączenia oddzwaniam w przerwach w ciągu dnia lub wieczorem.
  • Skype: Mam cały czas wyłączony – aktywuję go wyłącznie w terminie wcześniej umówionej rozmowy. Adres Skype: rodzinnefinanse.

Kontakt email

Dostępny cały czas. Staram się odpowiadać na wiadomości w ciągu 1-2 dni roboczych

W sprawach dotyczących inwestycji proszę o kontakt na adresy e-mail: rs@rodzinnefinanse.pl lub inwestycje@rodzinnefinanse.pl.

Proszę zwrócić uwagę na wpisywany adres e-mail, aby był to jeden z powyższych adresów. Wysyłka wiadomości na adres @opiekuninwestora.pl może wydłużyć czas odpowiedzi. Firmy Rodzinne Finanse i Opiekun Inwestora to dwie różne firmy (gdzie jestem właścicielem lub współwłaścicielem).

Nie ma złych pytań …

…najgorsze to te, które nie zostały zadane…

W razie jakichkolwiek wątpliwości, proszę o kontakt.

Z życzeniami samych sukcesów inwestycyjnych,

Remigiusz Stanisławek

Trener inwestycyjny, pogromca mitów inwestowania, Certyfikowany Doradca Finansowy, jedyny w Polsce doradca finansowy z 3-krotnym tytułem Top Of The Table MDRT (największa światowa organizacja zrzeszająca doradców finansowych), autor zbyt wielu artykułów i publikacji w mediach, aby je tu wyliczać.