Działam w całym kraju

Poznań, Warszawa, Wrocław...

Pn, Śr, Pi : 19.oo-21.oo

Dodatkowy dyżur telefoniczny

604 796 034 (10.oo-15.oo)

Działam w całym kraju

Poznań, Warszawa, Wrocław...

Pn, Śr, Pi : 19.oo-21.oo

Dodatkowy dyżur telefoniczny

604 796 034 (10.oo-15.oo)

Interesują Cię inwestycje w innowacyjne biznesy?

Po wypełnieniu formularza

Dowiesz się:

  • które innowacyjne spółki i biznesy polecałem w ostatnich latach i w które spółki sam zainwestowałem
  • jak wygląda procedura dołączenia do udziałowców
  • jak budować portfel innowacyjnych biznesów aby ograniczać ryzyko
  • informację o nowych projektach (gdy się pojawią – z reguły kilka projektów rocznie)
  • dostęp do szkoleń online – które od czasu do czasu prowadzę
  • możliwość skorzystania z innych inwestycji, które polecam w ramach Rodzinne Finanse (inwestycje biznesowe na 7-9% rocznie)

Otrzymasz dostęp do bardziej szczegółowych materiałów. Wysłanie zgłoszenia do niczego nie zobowiązuje. Daje po prostu możliwość otrzymania dodatkowych materiałów opisujących polecane inwestycje. I czasem dostęp do szkoleń online.

Wysłanie zgłoszenia do niczego nie zobowiązuje. Daje po prostu możliwość otrzymania dodatkowych materiałów opisujących polecane inwestycje. I czasem dostęp do szkoleń online.

Zarabiaj jak Anioł Biznesu!

Venture Capital to inwestycje w innowacyjne biznesy, w których stajesz się ich udziałowcem. Dziś tego typu inwestycje dostępne są już od kilku tysięcy złotych. Kiedyś wymagały minimum 200.000 zł inwestycji w Funduszach Zamkniętych. Dziś – dobrze dobrane – dostępne są dla każdego!

Po co inwestować w Venture Capital? Po to aby tak jak Aniołowie Biznesu móc sprzedać udziały w przyszłości z dużym zyskiem w momencie wyjścia z inwestycji.

Ale skąd wiem kiedy wyjść z inwestycji? Sam inwestuję w każdą z polecanych inwestycji, więc nie da się takiej możliwości przegapić.

Ile można zarobić? Od minus 100% do ponad 1000%.

Jak ograniczać ryzyko? Wybierając odpowiednio dobrane firmy, na wyższym poziomie rozwoju (np. mające już produkt i już go sprzedające). I oczywiście dywersyfikując portfel na kilka firm.

Ja dostarczam informacji o starannie wybranych firmach, które bardzo dokładnie analizuję zanim dodam je do mojej oferty. Po to abyś Ty jako inwestor nie musiał przeglądać oferty rynkowej.

Większość z polecanych inwestycji z tej grupy ma nad sobą „opiekę” aniołów biznesu, którzy pomagają spółkom w procesie poszukiwania dużego inwestora w przyszłości.  Nie muszę tłumaczyć dlaczego jest to ważne!

Oczekuj wielu szczegółowych informacji (analiza biznesu, sprawozdania finansowe, opis rynku itp). Na pewno znasz moje podejście do współpracy z inwestorami. Po prostu wymagam aby zapoznać się szczegółowo z proponowanymi inwestycjami. Dlatego przy tych inwestycjach dostarczam dostęp do wielu szczegółowych informacji.

I to cenią sobie inwestorzy. Chyba nie wyobrażasz sobie inwestowania w cokolwiek na podstawie wyłącznie materiałów reklamowych?

Ile zainwestować? W tego typu inwestycje polecam polecam zainwestować 10-30% wartości portfela.

Teraz Twój krok

Wypełnienie formularza zajmie kilka minut.

Odpowiadam wyłącznie na w pełni wypełnione formularze.

Formularz zainteresowania inwestycjami Venture Capital

(inwestycje dostępne już od kilku tysięcy złotych)

Cenię Twoją prywatność: Dane z formularza wykorzystam wyłącznie do  przesłania dodatkowych informacji o wybranych inwestycjach a później o ich szczegółach. Ty zdecydujesz o tym co dalej i czy warto kontynuować rozmowy.

Zamiast formularza?

Możesz skontaktować się ze mną w tradycyjny sposób.

Mój e-mail oraz numer telefonu (604 796 034) także są do Twojej dyspozycji. Pisząc do mnie e-mail proszę przedstaw się.

Z życzeniami samych sukcesów inwestycyjnych,

Remigiusz Stanisławek

Trener inwestycyjny, pogromca mitów inwestowania, Licencjonowany Doradca Finansowy, jedyny w Polsce doradca finansowy z 4-krotnym tytułem Top Of The Table MDRT (największa światowa organizacja zrzeszająca doradców finansowych), autor zbyt wielu artykułów i publikacji w mediach, aby je tu wyliczać.

Dobrze wiedzieć z kim będziesz współpracować!

Wiele portali polecających inwestycje ukrywa kto za tym stoi.
Ja nie mam nic do ukrycia. Pomagam inwestować od 2005 roku i zapraszam do współpracy!

Top