Działam w całym kraju

Poznań, Warszawa, Wrocław...

Pn, Śr, Pi : 19.oo-21.oo

Dodatkowy dyżur telefoniczny

604 796 034 (10.oo-15.oo)

Działam w całym kraju

Poznań, Warszawa, Wrocław...

Pn, Śr, Pi : 19.oo-21.oo

Dodatkowy dyżur telefoniczny

604 796 034 (10.oo-15.oo)

Co otrzymasz

Otrzymasz wiedzę, pomoc i wsparcie w prowadzeniu Twoich inwestycji

Ale mam także swoje wymagania dotyczące współpracy!

Nie muszę przypominać jak kończyły się inwestycje zawarte w pośpiechu w punktach na rogu ulicy u ‚niezależnych’ doradców finansowych gdzie inwestorzy nawet nie przeczytali umowy, patrząc tylko na slajdy sprzedażowe całkowicie nie rozumiejąc tego w co inwestowane były ich oszczędności…

site-img33

Gotowość do zdobycia podstawowej wiedzy

Inwestowanie to nie loteria. Trzeba wiedzieć w co lokowane są Twoje oszczędności. Dlatego w pierwszych 3-4 miesiącach współpracy łącznie (nie co miesiąc…) musisz poświęcić co najmniej 4-5 godzin na zapoznanie się z udostępnianymi materiałami, poznając proponowane produkty inwestycyjne. Nie musisz stawać się ekspertem – wystarczy poznać podstawy inwestowania. A ja tę podstawową wiedzę podam Ci na tacy.

site-img33

A później wystarczy już 10 minut w miesiącu

Produkty bezobsługowe nie oznaczają że można po prostu wpłacić pieniądze i biernie inwestować wiele lat! Inwestycje czasem trzeba zmieniać. Rynki się zmieniają, dziś świetnie biznesy – mogą zacząć zarabiać mniej. Zmieniają się ludzie zarządzający funduszami. Pojawiają się nowe kierunki inwestycji. Nie musisz tego wszystkiego śledzić. Ale warto czasem przeczytać aktualności, które udostępniam na temat posiadanych przez Ciebie inwestycji.

Tworzymy Finansowe SPA

Razem możemy więcej.

Remigiusz Stanisławek

Certyfikowany Doradca Finansowy
Sprawiam, że wybór inwestycji z gąszczu produktów na rynku stanie się całkiem prosty. Wreszcie dokładnie zrozumiesz jak i w co dokładnie inwestowane są Twoje oszczędności. Wymagam zdobycia podstawowej wiedzy – nie trzeba być ekspertem aby inwestować. A gdy już dobierzmy produkty możesz spać spokojnie – nad przebiegiem inwestycji czuwam ja informując o konieczności zmian.

Grażyna Stanisławek

Specjalistka ds Ubezpieczeń
W 1998 roku, gdy nikomu nie śniła się w Polsce idea Bancassurance obroniła z wyróżnieniem pracę magisterską na ten temat. Wcześniej zorganizowała pierwszą ogólnopolską konferencję „Dni Ubezpieczeń”. Pomaga w zabezpieczeniu rodziny poprzez ubezpieczenia. A inwestującym w Rodzinne Finanse od strony organizacyjnej zapewnia „Finansowe SPA” jak mawiają inwestorzy!

Magdalena Rostkowska

Opiekun Klienta
Absolwentka Politechniki Gdańskiej. Obecnie kończy studia z Zarządzania o specjalności Finanse i Bankowość. Swoją pracę magisterską skupia na temacie oszczędności.
Od dwóch lat związana z obsługą klienta w firmach wiedzowych. Prywatnie zainteresowana tematyką kompleksowego organizowania wesel, z czym być może wiąże swoją przyszłość. W wolnych chwilach lubi grać w ekonomiczno-strategiczne gry planszowe, pogłębiać znajomość języka hindi i oglądać filmy bollywood.

Z pomocą nowych technologii

Bez problemu oferujemy wsparcie dla ponad 1000 inwestorów.

portal-ti-2016

Portal: Twoje Inwestycje

Zamknięty portal dla inwestorów
Wiedza, edukacja, opisy inwestycji, dokumenty formalne, aktualności z rynku, portfele… i wiele innych.
To centrum informacji o Twoich inwestycjach, które realizujesz z firmą Rodzinne Finanse.

Mam pewne wymagania!

Ale to dla dobra Twoich oszczędności
Warto dokładnie wiedzieć gdzie i jak inwestowane są Twoje pieniądze. Dlatego o każdej inwestycji udostępniam wiele materiałów. Według mnie tylko w ten sposób możesz inwestować świadomie. A wiele materiałów i informacji wynika z mojej zasady doboru inwestycji do oferty – gdzie każdą z nich bardzo dokładnie badam i sprawdzam.
Top